להזמנות 058-6777333

מוזמנים להשאיר לנו פרטים :)

Cancel OK

חדרי בריחה הפכו בשנים האחרונות ללהיט חברתי של ממש. השילוב של התפאורה המושקעת, החידות היצירתיות וההיבט המעשי שיש לפעילות בחדר הפכו אותם לבילוי מנצח, וגם לדרך מצוינת לבצע גיבוש חברתי לצוותים של מקומות עבודה ומסגרות שונות. חדר בריחה הוא מקום שמפעיל את כל החושים, מציע חידות מאתגרות וגם מלא בלא מעט אקשן. לכן אנשים רבים כבר הספיקו להתמכר לתופעה המהנה הזו. 

הבילוי בחדר בריחה איכותי תמיד מסעיר ומהנה, וגם בוחן באמת את היכולות של המשתתפים לפתור חידות ולשתף פעולה זה עם זה. זוהי הסיבה המרכזית לכך שכאשר רוצים לבצע ארגון ימי גיבוש בחיפה – חדר בריחה הוא אחד המועמדים הראשונים לפעילות מגבשת שכזו. 

בילוי בחדר בריחה לצורך ארגון ימי גיבוש אזור הצפון

מכיוון שהפעילות בחדר בריחה היא מאתגרת, מהנה ומגבשת, מדובר בפעילות שקוסמת מאוד למנהלי משאבי אנוש שרוצים לבצע ארגון ימי גיבוש בצפון. החיפוש של פעילות חברתית כאמצעי מגבש לצוותים של עובדים היא דבר שתמיד מאפיין את עבודתם של מנהלי כוח אדם. חדרי הבריחה שלנו, שמשלבים ריגוש, הומור וגם לא מעט אימה (באופן מבוקר, כמובן), הם חוויה מגבשת שכל מי שרוצה לבצע ארגון ימי גיבוש אזור הצפון צריך להכיר. 

חדרי הבריחה שלנו הם מהגדולים בארץ, והושקעו בהם מחשבה רבה ואמצעי עיצוב ומשחק ייחודיים ומקוריים ביותר. מכיוון שהמטרה של יום גיבוש היא ליצור מכנה משותף בין המשתתפים, ולגרום להם לעבוד ביחד בצורה מהנה למען מטרה משותפת – חדרי הבריחה שלנו הם המתכון המושלם לצורך ארגון ימי גיבוש בחיפה ובצפון.    

חדרי בריחה יצירתיים ומפתיעים 

אם אתם מדריכים, מורים, מנחי קבוצות או מנהלי כוח אדם, ומחפשים דרך יצירתית ומפתיעה לבצע גיבוש חברתי לקבוצה שאתם אחראים עליה, כדאי מאוד לשקול את האפשרות של הגעה לאחד מחדרי הבריחה שלנו. מדובר בחדרים שמשלבים סיפורים מקוריים, תפאורה מיוחדת והרבה חידות מאתגרות ברמות קושי שונות. 

החוויה בחדרי הבריחה שלנו היא חד פעמית וייחודית, ומהווה דרך מצוינת לבצע ארגון ימי גיבוש בצפון. כך שאתם מוזמנים מאוד ליצור עמנו קשר, לשאול שאלות ולשריין כבר מקום באחד החדרים שלנו. אנו מבטיחים כי החוויה שתתקבל תהיה מפתיעה, מרגשת, מאתגרת ומגבשת מאוד. 

 

Categories: כללי

0 thoughts on “ארגון ימי גיבוש אזור הצפון”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

כללי

חדר בריחה הכי מושקע בחיפה

חדרי בריחה הפכו להיות בשנים האחרונות לאחד מסוגי הבילוי הפופולריים בישראל. כל מי שאוהב לפתור חידות, להשתתף במשחק מציאותי מאוד ולחוות את הריגוש שיש בסיפור של החדר ובמירוץ כנגד השעון – לא יכול שלא להתמכר Read more...