Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדרי בריחה מומלצים- איך בוחרים חדר בריחה מעולה?

תוכן עניינים

חדרי בריחה הם אפשרות מדליקה לבילוי מלא תוכן והנאה שונה מכל מה שעשיתם לפני. חדרי בריחה מומלצים יכולים להיות חוויה כיפית ומגבשת למגוון שונה של הרכבים בנושאים שונים ומגוונים בכל רחבי הארץ. כשאתם מבקרים בחדר בריחה אתם גם נהנים, גם מפעילים את הראש וגם מעבירים זמן איכותי כיפי. בבילוי משפחתי רגיל כמו סרט או פארק טרמפולינות אתם כבר יודעים בדיוק לקראת מה אתם הולכים, אבל בחדרי בריחה יש אלמנט של הפתעה, סקרנות ומתח שאין ברוב הפעילויות הרגילות וזה מה שהופך אותם לכל כך כיפיים ופופולריים. חדר בריחה הוא בעצם מתחם שלם של חידות והרפתקאות שבו המשתתפים צריכים לנסות לצאת החוצה כמה שיותר מהר תוך כדי שהם עונים על חידות כדי להתקדם. זה משחק כיפי ומאתגר שיכול להבנות במספר סגנונות. מי שמשתתף בחדר בריחה צריך להפעיל את הראש בשילוב יכולות שונות כמו חשיבה אסטרטגית, חשיבה מתמטית, פתרון בעיות, פיענוח כתבי סתרים ועוד אתגרים רבים. נפרט לכם כאן על הסוגים השונים של חדר בריחה, מה כל כך מגניב בפעילות הזו, איך מוצאים את חדר בריחה מומלץ ועוד.

חדרי בריחה מומלצים

איפה אפשר למצוא חדרי בריחה מומלצים?

חדרי בריחה קיימים כמעט בכל הארץ, אם לדוגמה אתם רוצים למצוא חדר בריחה מומלץ בצפון שיהיה שווה במיוחד יש כמה דרכים לעשות את זה. קודם כל אפשר לשאול חברים שהיו בחדרי בריחה אם הם מכירים מקום מומלץ במיוחד, אפשר לחפש באתרים באינטרנט דירוג לחדרי בריחה וביקורות, אפשר להתרשם באתרים מסוגי החדרים השונים, המסלולים, התאמות הגיל וכן הלאה.

איזה סוגים של חדרי בריחה יש?

חדרי בריחה קיימים בכל מיני סוגים. לפעמים במקום אחד ישנם כמה חדרים מכמה סוגים. חדרי בריחה שונים זה מזה בכמה קטגוריות:

 1. גודל החדר – יש חדרי בריחה יותר גדולים ויש חדרים יותר קטנים. בדרך כלל תוכלו לראות את גודל החדר באתר של חדרי הבריחה. ישנם חדרים שהם מעל 100 מטר ולרוב יכללו יותר תפאורה ופעילויות לעומת החדרים הקטנים יותר.
 2. מספר המשתתפים – בכל חדר בריחה יש הגבלה על מספר המשתתפים שיכולים להשתתף בפעילות לכן חשוב לשים לב להגבלה הזו מבעוד מועד שלא תגיעו ולא תוכלו להשתתף כל חברי הקבוצה.
 3. חדר בריחה משפחתי / לנוער / למבוגרים – ישנה חלוקה לא רק למספר המשתתפים שיכולים להגיע לחדר אלא גם לטווח הגילאים המתאים. בחדר בריחה מפחיד במיוחד לא יתאים להביא ילדים מתחת לגיל 5, לפעמים החידות הן קשות יותר ומורכבות ולכן מתאימות ליותר מבוגרים, או שנדרשת יכולת קריאה. גם הנתון הזה יופיע באתר בדרך כלל.
 4. רמת הקושי – בהמשך לסעיף הקודם, בדרך כלל יציינו בחדר הבריחה את רמת הקושי. יש שחקנים מאד מנוסים שכבר מכירים את הנושא של חדרי בריחה ולכן יחפשו חדר בריחה מומלץ שיהיה קשה במיוחד לפתרון, יש כאלו שזו הפעם הראשונה שלהם ויחפשו משהו יותר פשוט.
 5. נושא – ישנם חדרי בריחה מומלצים רבים שהחידות בהם הם לפי נושא מסוים. לדוגמה חדר בריחה של יום שישי ה-13, חדר בריחה של אפיית פיצות, חדר בריחה של בית ממתקים של עמי ותמי וכיוצא בזה. בחלוקה לפני נושאים אפשר לחלק לתתי קטגוריות כשיש חדרי בריחה עם שחקנים, חדרי בריחה קולינאריים, חדרי בריחה מפחידים, חדרי בריחה מצחיקים, חדרי בריחה על בסיס סרטים ועוד.
 6. חדר בריחה קבוע / נייד / חיצוני – ישנם חדרי בריחה שמתקיימים בחדרים קבועים עם תפאורה וסט שנמצאים באופן קבוע במקום, יש חדרי בריחה שהם לא חדרים של ממש אלא ערכה ניידת של חידות שאפשר לקחת ממקום למקום ולעשות כמעט בכל מקום, ויש חדרי בריחה שמתקיים בשטח.

יתרונות של פעילות של חדרי בריחה

הפעילות בחדר הבריחה היא שונה ומאתגרת ומדובר בחוויה יוצאת דופן מהרגיל, לא עוד מסעדה או סרט, אלא פעילות שמפעילה אותנו לחשוב ולפעול ביחד, לפעמים בשילוב הומור וצחוקים, לפעמים מתח ואימה, אבל בכל מקרה התהליך הוא מגבש ומאתגר יותר מפעילויות אחרות. החוויה בחדר הבריחה גם מאד מנתקת מהחוץ, הרבה פעמים מדובר על חדר מנותק ואנחנו בלי המכשירים הסלולריים שלנו מה שמאפשר לנו להתרכז בכאן ועכשיו.

למי מתאימה השתתפות בחדרי בריחה?

חדרי בריחה יכולים להתאים לקבוצות ומטרות שונות ומגוונות כמו:

 1. משפחות – לבילוי משפחתי חגיגי ומשמח.
 2. חברים – לבילוי מגבש ויוצא דופן של קבוצת חברים .
 3. מפגש ליום הולדת – כדי לחגוג יום הולדת לאחד מחברי המשפחה או החברים מהבית.
 4. יום גיבוש מהעבודה – חדרי בריחה הן פעילות מעולה ומגבשת לקבוצות מהעבודה.
 5. יום גיבוש לחברים מהצבא – גם לחברים מהצבא זה יכולה להיות הזדמנות מעולה להתגבש ולבלות יחד באופן לא סטנדרטי.

מה צריך לדעת לפני שהולכים לחדר בריחה?

ראשית כדאי לבדוק היטב שחדר הבריחה שאתם רוצים הוא חדר בריחה מומלץ. חדר הבריחה צריך להתאים למספר המשתתפים בקבוצה שלכם, בין אם זו קבוצה משפחתית או חברים מהעבודה. במקרה ואתם הולכים במסגרת משפחתית כדאי לבדוק את התאמת הגיל שתתאים גם לגילאים הצעירים יותר במשפחה. בין אם אתם שחקנים חדשים או צעירים ואת אתם שחקנים ותיקים ומנוסים כדאי לבדוק את רמת הקושי של החדר כדי שתהיה מספיק מאתגרת אבל לא קשה מדי. כדאי לבדוק כמובן גם את המיקום של חדר הבריחה שיתאים לכם להגיע לשם וגם את העלות למשתתף. העלות יכולה להשתנות לפי סוג החדר, משך זמן הפעילות, כמות המשתתפים, אם יש שחקנים בחדר, אם החדר כולל מזון או שתייה ועוד.

למה לבחור בחדר בריחה מומלץ דווקא אצל LOST ?

לוסט חדרי בריחה התחילו את דרכם אי שם בשנת 2015 (תחילת מהפכת חדרי הבריחה בישראל)
ומאז ועד היום הם לא הפסיקו להשתפר ולהשחיז את רמת חדרי הבריחה שלהם, וגם את רמת השחקנים התאטרליים שלהם.

לחדרי הבריחה במתחם של LOST יש 3 רמות פחד :
לא מפחיד, בינוני, ומפחיד מאוד בהשתתפות שחקן

ב מתחם של LOST חדרי בריחה תמצאו את שתי חדרי הבריחה הכי גדולים בארץ ! חדר בריחה ״יום שישי ה 13״ ו חדר בריחה ״הצעקה האחרונה״  שתי החדרים הם בין חדרי הבריחה הכי מומלצים בצפון ( ויש כאלה שאומרים שהם גם הכי מפחידים)

איך משריינים עכשיו חדרי בריחה מומלצים בקלות ?

לשריון חדר בריחה בצפון ב Lost קריית ביאליק לחצו על הלינק למטה עכשיו !

לחצו על לינק עכשיו >> כן, אני רוצה לשריין פעילות בחדר בריחה עכשיו

אהבתם? שתפו מאמר זה!