להזמנות 058-6777333

מוזמנים להשאיר לנו פרטים :)

Cancel OK

איזה חדר בריחה הכי מפחיד בצפון הארץ

רבים מחובבי משחקי האסקייפ רום מחפשים את חדר בריחה הכי מפחיד בצפון הארץ.  חדרי בריחה קנו להם מעריצים רבים מכל רחבי הארץ שנהנים לבלות במשחקי בריחה מאתגרים. חדרי בחירה נעשו פופולריים, גם כבילוי חברתי לציון אירועים חגיגיים כגון ימי הולדת, כמו גם, בתור פעילות זוגית ורומנטית. בנוסף חדרי הבריחה אומצו על ידי מנהלים עבור פעילות גיבוש צוותי של עובדי חברות ואירגוניים שונים. קיימים חדרי בריחה במגוון סגנונות ומאפיינים. האופי של חדר בריחה הכי מפחיד בצפון הוא בסגנון אימה בהשראת סרטי האימה ההוליוודיים הקלאסיים ומיועד לחובבי הז’אנר.

גיבוש צוותי

חדרי בריחה מתאימים עבור יום גיבוש אזור הצפון. הפעילות הקבוצתית של המשחקים השונים מהנה עבור המשתתפים ומאפשרת לגבש צוותי עבודה בצורה מחויכת ולא מאולצת ומתאמצת מידי. עצם הקיום של יום גיבוש אזור הצפון, כבר מעביר את המסר של החברה שאכפת לה מעובדיה והיא מאמינה בהם ומשקיעה בהם מעבר לתנאי השכר הבסיסיים.

יציאת יום הולדת מהנה

רבים מתעניינים ברעיונות מקוריים עבור ימי הולדת אזור הצפון חדרי בריחה צפון הארץ הם אפשרות מהנה במיוחד לחגיגת ימי הולדת בצפון לכל המגזרים, כזו שמגבשת את קבצת החברים. הפעילות בחדר הבריחה מאופיינת בלחץ של זמן ומשימות. העבודה המשותפת והתרומה של כל אחד לקבוצה תחת לחץ הזמן מהנה עבור כלל משתתפי ימי הולדת אזור הצפון.

הפגנת מיומנויות

מעבר להערכה בעצם קיום ערב חברה ולהנאה שהמשתפים חווים בתוך חדרי בריחה צפון הארץ ובמשחקים, לחדרי הבריחה יש ערך מעשי לחברה מבחינת גיבוש העובדים. המשימות בחדר הבריחה בנויות כך שניתן להתקדם בשלבי המשחק רק באמצעות שיתוף פעולה ועבודה משותפת על המשימה. האינטראקציות בחדר הבריחה לא נשארות שם כמובן ומערכות היחסים בים המשתתפים מקרינות על אופן ההתנהלות המקצועיות שלהם בעתיד. המשחקים מאפשרים לכל שחקן או שחקנית לבטא את המיומנויות בהם הם מצטיינים וכך גם הם יכולים לחשוף בפני האחרים, יכולות ומיומנויות שיתכן ולא הכירו בהם קודם.

חדר בריחה הכי מפחיד בצפון נמצא בקריות

אם אתם מחפשים חדר בריחה הכי מפחיד בצפון, כדאי לכם להכיר את חדרי הבריחה של LOST בקריות. חדרי הבריחה הם מהגדולים ביותר ישראל ומציעים משחקים שונים ברמות שונות. חדרי הבריחה ב LOST הם בסגנון מבוך אימה ובתוכנית המשחק משולבים חידות, משימות ושחקנים תיאטרליים.

Categories: מאמרים

0 thoughts on “חדר בריחה הכי מפחיד בצפון”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

מאמרים

חדרי בריחה מומלצים

אם אתם רוצים לצאת מהשגרה ולבלות במקום מאתגר ומיוחד אז אתם לא לבד, טרנד חדרי הבריחה הסתער בשנים האחרונות על הארץ והעולם.   למי שמחפש חדר בריחה בסגנון מבוך אימה עם שחקנים אמתיים, Lost חדרי Read more...

מאמרים

אטרקציות בחיפה

מחפשים את האטרקציות הכי חמות בחיפה ?הגעתם למקום הנכון… אתם יכולים להתפשר על אטרקציות פורמליות כמו מסעדות מיוחדות, ברים למיניהם(בר משקאות),סרטים,בילוי בים בעונה, פיינטבול, קארטינג או באולינג… או שאתם יכולים לבחור את האטרקציה מספר אחת Read more...

מאמרים

חדר בריחה מאתגר בחיפה

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לזנוח את הבילויים הפורמליים כמו סרטים באולינג או פיינטבול, ולנסות את הטרנד החדש שסחף את ישראל – חדרי בריחה ! חדרי בריחה הם שונים מכל מה שאתם מכירים ומאפשרים Read more...