Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה למשפחות

תוכן עניינים

בשנים האחרונות ישנה צמיחה מטורפת בישראל בתחום של חדרי בריחה למשפחות, חדרי בריחה צצו כמו פטריות אחרי הגשם בכל הארץ החל משנת 2015 ואפשר כיום למצוא מגוון ענק של חדרי בריחה מכל הסוגים והמינים בכל האזורים כמעט. אם אתם מחפשים פעילות משפחתית כיפית ומגבשת אתם לגמרי במקום הנכון. בקצרה חדר בריחה הוא חדר עם חידות, אבל האפשרויות הן הרבה יותר נרחבות ומדליקות. נסביר לכם כאן איזה סוגים של חדרי בריחה יש, במה הם שונים זה מזה, איך תדעו לבחור חדר בריחה למשפחה שלכם ועוד.

חדר בריחה למשפחות

מה זה בכלל חדר בריחה?

חדר בריחה, שמכונה לעיתים גם Escape room, הוא מתחם סוגר הכולל בתוכו משחק חידות הרפתקני. בדרך כלל נכנסים לחדר הבריחה מספר מסוים וידוע מראש של משתתפים, שביחד כקבוצה או עם משתתפים אחרים צריכים לנסות לפצח את החידות בחדר באמצעות חפצים ורמזים שנמצאים בו. בדרך כלל הזמן למענה הוא מוגבל וצריך להצליח ולפתוח את החידות במסגרת הזמן הנתון. פעמים רבות חדרי בריחה עוסקים בנושא מסוים, שמהווה את סיפור המסגרת, זה יכול להיות סיפור מפורסם כמו עמי ותמי, סרט כמו ביטלג’וס או סיטואציה כמו קניות במכולת. המשתתפים במשחק צריכים לשלב יכולות שונות כדי להצליח כמו פתרון בעיות, חשיבה מתמטית, מחשבה אסטרטגית ועוד. החידות והסיפורים נלקחים מתחומי תרבות מוכרים ומשחקים שונים כמו משחקי לוח, קלפים וכן הלאה. כדי להיכנס לאווירה, לפני הכניסה לחדר הבריחה מקבלים הדרכה שנותנת רקע על המשימה, ההדרכה יכולה להיות מוקלטת או מועברת על ידי מדריך. ישנם חדרי בריחה שמשלבים גם שחקנים במסגרת המשחק.

למי מתאים ללכת לחדר בריחה?

חדרי בריחה מומלצים בדרך כלל מגדירים היטב מי קהל היעד שלהם עוד מראש. תוכלו לברר באתר כל של חדר בריחה אם מדובר בחדר בריחה למשפחות, חדר בריחה עם שחקן, חדר בריחה לילדים או לבני נוער. חלק מחדרי הבריחה מסווגים גם לפי רמת קושי, משך הזמן של הפעילות, גודל החדר ועוד פרמטרים לכן כמעט כל אחד, בכל גיל יכול למצוא את חדר הבריחה המתאים לו. אפשר להחליט ללכת לחדר בריחה לאירוע מיוחד כמו יום הולדת משפחתי או למי שכבר מכור לפעילות המעולה הזו, אפשר ללכת שוטף כתחביב אחת לתקופה. ישנם מספיק חדרי בריחה ברמות שונות ומסוגים שונים כך שלא ימאס לכם.

סוגים שונים של חדרי בריחה

חדרים בריחה מתחלקים למספר סוגים לפי מספר פרמטרים שונים כמו סגנון החדר, מבנה החדר, נושא החדש ועוד:

  1. חדרי בריחה קבועים – חדרי הבריחה הקלאסיים שמתקיימים במיקום קבוע והמשתתפים מגיעים במיוחד.
  2. ערכות של חדרי בריחה – במקרה של ערכות חדרי בריחה מדובר על ערכה ניידת שאפשר לקחת ולשחק במשחק בכל מקום, לדוגמה, ערכה של חדר בריחה ליום המשפחה שמקבלים מהמתנ”ס המקומי ומשחקים כל אחד בביתו. חדרי בריחה מסוג זה יכולים להתקיים גם באופן וירטואלי או דיגיטלי, באמצעות דפים מודפסים, באמצעות משחקי קופסה וכן הלאה.
  3. חדרי בריחה חיצוניים – לצד חדרי הבריחה הקלאסיים בחללים סגורים ישנם חדרי בריחה שהפעילות שלהם מתקיימת בחוץ ולא בחדר סגור.
  4. חדרי בריחה בשיתוף שחקנים – ישנם חדרי בריחה שמשתפים שחקנים שמטרתם לקדם ולפתח את העלילה בחדר.
  5. חדרי בריחה שמשלבים אוכל – חדרי בריחה מסוימים משלבים איזושהי הכנה של מאכל מסוים, זה יכול להיות חדר בריחה שכולל ממתקים או מרכיבים להכנת פיצה.
  6. חדרי בריחה מצחיקים – ישנם חדרי בריכה שמשלבים הומור במשימות ובתסריט
  7. מפחידים – חדרי בריחה מפחידים משלבים אלמנטים מתחומי האימה כך שהחוויה גם מותחת וגם מפחידה.

כמה עולה השתתפות בחדר בריחה?

העלות של השתתפות בחדר בריחה משתנה מחדר לחדר ובהתאם לכמות המשתתפים. מה שמשפיע על עלות ההשתתפות בין השאר זה גם משך הפעילות, גודל החדר, אם הוא כולל שחקנים או לא, אם החדר כולל אוכל או פרסים ועוד. ישנם חדרים שמראש מתומחרים גבוה יותר מאחרים ותוכלי לדעת זאת בדרך כלל מהאתר.

איך בוחרים חדר בריחה טוב?

כדי לבחור את חדר הבריחה המתאים לכם אתם צריכים להחליט מראש באיזה פורום תגיעו לחדר הבריחה. אם אתם משפחה כדאי שתחפשו חדר בריחה למשפחות שמתאים למספר האנשים שאתם ולגיל של המשתתף הצעיר בקבוצה. חדרי בריחה למשפחות יכולים להיות מכל סוג מהסוגים שציינו מעלה. כדי לדעת אם החדר שתרצו הוא אכן מוצלח אתם יכולים לשאול כמובן מכרים שכבר ביקרו בחדר הבריחה הספציפי, לראות דירוג וביקורות על החדר באינטרנט או להתעניין בקבוצות פייסבוק. חדרי בריחה נבדלים זה מזה גם בתוכן אבל גם במשך זמן הפעילות, בגודל הפיזי של החדר, במסלולים השונים שאפשר לבחור בחדרי הבריחה במתחם ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שהולכים לחדר בריחה?

חשוב לדעת שברוב המקרים חייבים להזמין מראש, אם תגיעו על בסיס מקום פנוי סיכוי גדול שלא יהיה מקום לכל או לכל הקבוצה וחבל שתתבאסו. עדיף לשריין מראש באתר של חדרי הבריחה הרלוונטיים את ההגעה שלכם, לבדוק שהחדר מתאים לכם מבחינת כמות האנשים, משך זמן הפעילות וההתאמה לגילאים השונים.

ההמלצה שלנו לחדר בריחה – חדר בריחה מפחיד

אחד הטרנדים הלוהטים בתחום חדרי בריחה הוא חדר בריחה מפחיד. חדר בריחה מפחיד משלב בתוכו סצנות שונות מסרטי אימה מפחידים בתוך עלילת החידות. אם תגיעו בפורום משפחתי עם ילדים צעירים תוכלו לבחור את רמת האימה בהתאם מלא מפחיד בכלל למפחיד ממש. אם אתם משפחה אמיצה במיוחד תוכלו לבחור ברמה הכי מפחידה. אז האם יש לכם אומץ? תוכלו למצוא מגוון חדרי בריחה מפחידים ברמות קושי שונות וברמות הפחדה מפחידות ב Lost.

במתחם קיים חדר המתנה ענקי ומושקע, הכולל: כיבוד, שתיה, מוזיקה, משחקים, ובמידת הרצון אפשר להזמין גם פיצות, עוגה, המבורגרים, ואפילו שולחן מתוקים וצילום מגנטים שתהיה לכם מזכרת מגניבה. כאשר בוחרים חדר בריחה למשפחה חשוב לבחור חדר ששם דגש על גיבוש ועבודת צוות, כזה שיגרום לכם להפעיל את הראש ביחד, להתחבר וגם לעזור אחד לשני. ב Lost חדרי בריחה הצוות שלנו שם דגש על חידות מבוכים ומכשולים – הגורמים לקבוצה לעבוד ביחד כדי להצליח. וגם החדרים הם בהשתתפות שחקנים תיאטרליים אשר ידאגו להפחיד ולהבהיל אתכם עד שאתם תתחבקו ביחד מרוב אימה.

איך משריינים עכשיו חדר בריחה למשפחות בקלות ?

אם אתם מחפשים חדר בריחה למשפחות אז הגעתם למקום הנכון,
במתחם חדרי הבריחה Lost יש חדרי בריחה המותאמים למשפחות בכל גיל וגם לילדים.

לשריון חדר בריחה בצפון ב Lost קריית ביאליק לחצו על הלינק למטה עכשיו !

לחצו על לינק עכשיו >> כן, אני רוצה לשריין פעילות בחדר בריחה עכשיו

אהבתם? שתפו מאמר זה!