Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה ל 20 משתתפים

תוכן עניינים

חדרי בריחה הם פעילות פופולרית מאד בשנים האחרונות במיוחד בתחומים של פעילויות פנאי וגיבוש. החוויה המשותפת לקבוצה בחדר בריחה מאפשרת עבודה בשיתוף פעולה, שימוש בתקשורת בין אישית, פתירת אתגרים ובעיות ועוד. כאשר מדובר על חדר בריחה ל 20 משתתפים האתגר אפילו יותר מורכב, עבודת הצוות יותר משמעותית וזו אפשרות מעולה לפעילות גיבוש לקבוצה גדולה יותר.

חדר בריחה ל 20 משתתפים

חדר בריחה הוא פעילות שבה הקבוצה נעולה בחדר וצריכה למצוא את הדרך החוצה באמצעות רמזים ומשימות מאתגרות תחת הגבלת זמן. חדרי בריחה קיימים ברמות שונות, נושאים שונים, גדלים שונים ועוד. נציג לכם כאן מה היתרונות בבחירה של חדר בריחה לפעילות מגבשת לקבוצות של 20 משתתפים, אפשרויות מדליקות, טיפים איך להצליח כקבוצה ועוד.

מה היתרונות של חדר בריחה ל 20 משתתפים?

 1. חיזוק עבודת הצוות – מרגע שנכנסתם לחדר בריחה הזמן דוחק ואתם צריכים לעמוד במשימה, לפתור בעיות ואתגרים מסוגים שונים. כשיש קבוצה גדולה זה מחייב אתכם לתקשר ולהבין ביחד מי יכול לתרום הכי הרבה בכל משימה, אתם מחויבים לעבודת צוות וגם לאתגרים משותפים ובעיקר לשתף אחד את השני.
 2. חשיבה מחוץ לקופסא – המשימות והאתגרים דורשים מכם ומהצוות לחשוב באופן יצירתי על פתרונות לא ברורים, למצוא רמזים, לשים לב לפרטים ועוד. חשיבה יצירתית תעזור לכם בפתרון המשימות.
 3. העלאת המורל וחגיגת הצלחות – אין כיף גדול יותר מלהתאמץ ביחד ולהצליח, כשמישהו באחד בקבוצה מצליח כולם נהנים לחגוג את ההצלחה וכשהקבוצה מצליחה במשימה הגדולה ויוצאת מהחדר זה בכלל טירוף מהנה.
 4. יציאה מהשגרה – בחדרי בריחה אומנם אנחנו מנסים  לברוח  מהחדר אבל אנחנו גם נהנים מבריחה מהמציאות. יש ניתוק מקסים כשנמצאים בחדר בריחה ביחד ומתעסקים רק במשימה של כאן ועכשיו ולא בצרות היום יום שלנו, פעמים רבות המשתתפים גם משאירים את המכשירים הסלולריים בחוץ מה שבכלל מוסיף לתחושת הניתוק.

איזה סוגי של חדרי בריחה יש?

חדרי בריחה מתחלקים למספר סוגים עיקריים:

 1. חדרי בריחה לפני נושא – ישנם חדרי בריחה בנושאים שונים. אלו יכולים להיות חדרי בריחה מפחידים מבוססים על סרטי אימה, חדרי בריחה קולינריים שמשלבים אוכל, חדרי בריחה לילדים מבוססים על סדרות ילדים ועוד.
 2. חדר בריחה קבועים או ערכות של חדרי בריחה – חדרי בריחה קבועים הם חללים מסודרים ומעוצבים לפי נושא או תוכן מסוים שתמיד אפשר להגיע אליהם בהזמנה מראש. ערכות של חדרי בריחה הם פורמט אחר שבו מקבלים ערכה ומשתמשים בחידות ובמשימות היכן שרוצים או ביעדים בחוץ שידועים מראש.
 3. חדרי בריחה בגדלים שונים – גודל חדר הבריחה משפיע לא רק על העיצוב והתכולה של החדר אלא גם על מספר המשתתפים שיכולים בו זמנים להיות בחדר. אם אתם מעוניינים להיות 20 משתתפים בחדר בריחה אתם צריכים לוודא שהחדר מתאים לכמות הזו של משתתפים.
 4. חדרי בריחה ברמות קושי שונות – יש אנשים שכבר מורגלים בחדרי בריחה ולכן לא מעוניינים להגיע לחדרי בריחה קלים מדי, יש כאלו שזו הפעם הראשונה שלהם ולכן יחפשו משהו פחות מאתגר. חדרי בריחה מחולקים בדרך כלל לרמות קושי שונות ואפשר למצוא את המידע הזה בתיאור של כל חדר.

איזה סוגי משימות יש בחדרי בריחה?

חדרי בריחה לרוב כוללים משימות מאתגרות שונות כמו למשל, הצעקה, קרקס האימה. אלו יכולות להיות משימות פיזיות בהן צריך להזיז חפצים, להרכיב חלקים וכן הלאה. יש משימות שמבוססות על יכולות קוגניטיביות שונות כמו לפענח קוד סודי או כתב סתרים, פאזלים מורכבים, חידות לשוניות, תרגילים שדורשים חשיבה מתמטית וכו’. חלק גדול מהמשימות דורשות גם יכולת לתקשר בין חברי הקבוצה כדי להעביר מידע מאחד לשני.

איך מצליחים בחדר בריחה?

אם אתם מתעניינים באפשרות של 20 משתתפים בחדר בריחה יש לנו כמה טיפים בשבילכם כדי שתצליחו באמת:

 1. חלוקת תפקידים – אתם קבוצה גדולה, בטוח חלק מכם יותר אוהבים לפתור חידות לשוניות, וחלק טובים יותר בפתיחה של משימות טכניות, תחלקו בינכם את התפקידים באופן כזה שכל אחד יוכל להביא לידי ביטוי את החוזקות האישיות שלו.
 2. שימו לב לפרטים – כל פרט בחדר יכול לעזור לכם בפיצוח המשימה הבאה, אל תעברו מהר ממשימה למשימה, אם צריכה תתעדו לכם פרטים חשודים, תעבירו מידע שמתגלה אחד לשני, כל פרט יכול להיות חשוב.
 3. אל תלחצו – אמנם השעון מתקתק והמשימה מוגבלת בזמן אבל מדובר בפעילות מהנה.
 4. תהנו ביחד – זו אמנם משימה חשובה להצליח לצאת מחדר בריחה אבל אפילו שיש לחץ של זמן המטרה היא לבלות וליהנות יחד. תהנו מהמשימות, תחגגו את ההצלחות ותהנו מהחברה אחד של השני – זו ההצלחה האמיתית!

ההמלצה שלנו עבור חדר בריחה ל 20 משתתפים

אז אם הצלחנו לשכנע אתכם שפעילות בחדר בריחה היא הפעילות המתאימה לקבוצה שלכם יש לנו המלצה מעולה לחדר בריחה בדיוק בשבילכם! חדר בריחה של LOST. בחדרי הבריחה של LOST תוכלו למצוא מגוון חדרים בגדלים שונים וברמות קושי שונות, והשוס, חדרי הבריחה המפחידים. חדרי הבריחה המפחידים מבוססים על סרטי אימה מעולים ומשלבים בחדר אלמנטים שונים של תפאורה ואפקטים כך שכל אחד יוכל להיכנס לאווירה. אם אתם חובבי סרטי אימה בטוח תאהבו את החדרים האלו, ואם אתם קצת חוששים אל תדאגו תמיד אפשר לבקש התוכן לא יהיה כל כך מפחיד. בין החדרים תוכלו למצוא חדר מבוסס על יום שישי ה-13, חדר בריחה שמבוסס על הצעקה ועוד. חדרי הבריחה פה מתאימים לקבוצות שונות כמו חברים ומשפחה, חגיגות שונות כמו ימי הולדת, ימי גיבוש לקבוצות מהעבודה וגם למי שמכור לחדרי בריחה ורוצה להמשיך ולשחק ואפילו יש לנו חדר בריחה עם שחקן.

אהבתם? שתפו מאמר זה!