Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה ל 8 אנשים

תוכן עניינים

חדרי בריחה הם פעילות חברתית וקבוצתית מגבשת ופופולרית בשנים האחרונות. למשתתפים בחדר בריחה יש אפשרות לברוח גם מהמציאות לזמן מוגבל וליהנות מזמן שכולל אתגרים מנטליים, עבודה בשיתוף פעולה, הנאה וכיף. חדר בריחה ל 8 אנשים הוא חדר בריחה שמתאים לקבוצות שרוצות להתגבש ביחד. חדרי בריחה בישראל נפוצים החל משנת 2015 ואפשר למצוא חדר בריחה כמעט בכלל מקום בארץ. ההשתתפות בחדר בריחה היא פעילות מאד פופולרית ומוצלחת לקבוצות שונות ומגוונות מבחינת גיל וניסיון.  נספר לכם כאן כל על האפשרויות של חדרי בריחה לקבוצות, מה היתרונות של חדרי בריחה לקבוצות, למה הם כל כך מצליחים, טיפים איך אתם כקבוצה תצליחו לפתור את המשימה שבחדר ועוד מידע מעניין.

חדר בריחה ל 8 אנשים

סוגים שונים של חדרי בריחה

 1. חדרי בריחה מפחידים – חדרי בריחה מפחידים עוסקים בדרך כלל סביב סרט או סיפור מפחיד בשילוב תפאורה ועלילה מפחידים במיוחד. אלו חדרים שמאד סוחפים את המשתתפים שלהם ומשלבים אלמנטים של אימה. זה יכול להיות סביב יום שישי ה-13 או סרט הצעקה, בשילוב שחקנים או קטעי וידאו וסאונד מפחידים.
 2. חדרי בריחה קולינריים – חדרי בריחה קולינריים משלבים בדרך כלל הכנה של מאכלים וחיפוש של מצרכים לאורך הדרך. לדוגמה, חיפוש כל המרכיבים להכנת פיצה ובסוף הכנת הפיצה וכמובן אכילתה.
 3. חדרי בריחה שמשלבים שחקנים – בחלק גדול מחדרי הבריחה אפשר למצוא שחקנים המקדמים את העלילה, נותנים רמזים ומרימים את האווירה. אם לדוגמה אתם בחדר בריחה מפחיד השחקנים יכולים לצוץ ברגעים שאתם לא מצפים להם ולהבהיל אתכם כהוגן.
 4. חדרי בריחה ניידים – מלבד חדרי בריחה פיזיים אפשר למצוא חדרי בריחה ניידים שהם למעשה ערכות של חדרי בריחה אותם אפשר לקחת ממקום למקום.

מה בכלל עושים בחדר בריחה?

אם הגעתם כקבוצה לחדר בריחה יש לכם משימה אחת ברורה – לצאת מהחדר הנעול תוך מענה על משימות ואתגרים שונים בזמן מוגדר וידוע מראש. החידות והעלילה יכולים לעסוק בנושאים שונים ויכולים להיות יותר קשים או פחות, תלוי בכם ובבחירה שלכם. את החידות תצליחו לפתור את תשתפו פעולה ותשמרו על תקשורת ביניכם, כי לכל אחד מכם יכולת אחרת לעזור בפתרון של המשימה. בדרך כלל הפעילות תתחיל בהדרכה קצרה שתכניס אתכם לסיפור ותעניק רמזים ראשונים ומשם תכנסו לחדר ותתחילו בפתרון.

חדר בריחה ל 8 אנשים – איך מצליחים להשתמש בכוחה של הקבוצה כדי להצליח?

אם הזמנתם חדר בריחה ל 8 אנשים אתם מגיעים כקבוצה שצריכה לדעת לעבוד ביחד. יש לנו כמה טיפים בשביל זה:

 • עבודת צוות – כדי להצליח בפתרון המשימות חשוב שתעבדו יחד בצוות בשיתוף פעולה. בטוח אחד מכם יותר טוב בפתרון בעיות מתמטיות ואחד אחר בקבוצה יותר טוב במשחקי לשון. זה הזמן שכל אחד יבליט את היכולת הייחודית שלו בתוך הצוות ותעבדו יחד.
 • חשיבה מחוץ לקופסא – אחד הנושאים המשמעותיים בחדרי בריחה הוא חשיבה מחוץ לקופסא. יתכן שבמהלך הדרך תקבלו רמזים מטעים או עמומים, תנסו לחשוב באופן יצירתי ואולי כך תצליחו להגיע לפתרון.
 • תשומת לב לפרטים – בחדרי בריחה מפוזרים רמזים רבים, חשוב שתשימו לב לכל פרט ופרט כדי שתצליחו.

מה היתרונות של חדר בריחה לקבוצות גדולות?

כאשר אתם קבוצה של 8 אנשים חדר הבריחה גורם לכם לעבוד יחד, לחלק משימות, לתת לחלק להוביל בנושאים מסוימים וחלק בנושאים אחרים. זו פעילות מגבשת במיוחד גם כשמתמודדים יחד עם אתגרים  ובעיקר שנהנים יחד מהצלחות. זו חוויה יוצאת דופן מהשגרה שתאפשר לכם להתנתק מהיום יום שלכם וליהנות יחד בעולם אחר. חדר בריחה ל 8 אנשים יכול לקבוצות של חברים מהבית, קבוצה של קולגות, קבוצה של חיילים מהצוות, קבוצת הבנים מהכיתה של הילד שלכם ועוד.

איך בוחרים חדר בריחה שמתאים לקבוצה?

אם אתם קבוצה של 8 אנחנו ממליצים לכם לבחור חדר על פי הפרמטרים הבאים:

 1. גודל החדר – מכיוון שאתם לא מעט אנשים כדאי שתמצאו חדר שיכול להיות נעים עבורכם, לא קטן מדי או מצומצם.
 2. רמת אתגר וקושי – מכיוון שאתם מספר אנשים יתכן וחלקכם יותר מנוסים בתחום של חדרי בריחה מאחרים לכן כדאי לוודא שרמת הקושי תתאים לכולכם.
 3. תוכן – ככל שהתוכן בחדר יהיה יותר מגוון בנושאים שונים הוא יכול להתאים ליותר אנשים.
 4. התאמת גיל – אם אתם 8 אנשים יתכן ואתם בגילאים שונים, אם יש ילדים בקבוצה כדי לוודא שהחדר מתאים גם ליכולות של השחקנים הצעירים יותר.

המלצה שלנו עבור חדר בריחה 8 אנשים

אם אתם אכן מחפשים חדר בריחה ל 8 אנשים אנחנו ממליצים בחום על חדרי הבריחה של LOST. ב-LOST יש מגוון חדרי בריחה בנושאים שונים ובגדלים שונים כך שיכולים להתאים בכיף ל 8 אנשים. החדרים כאן מאובזרים בתפאורה מעוצבת ומגניבה בשילוב אביזרים טכנולוגיים שלגמרי יכניסו אתכם לחוויה. תוכלו לבחור בין חדרי הבריחה השונים בהתאם למסגרת הזמן המתאימה לכם, רמת הקושי, גילאי המשתתפים וכן הלאה. חדרי הבריחה הכי מפורסמים כאן עוסקים בתחום האימה המבוססים על סרטי אימה מצליחים, אבל אין מה לחשוש אם אתם מאוד מפחדים אפשר גם להתאים את רמת ההפחדה.

כמה עולה השתתפות בחדר בריחה?

לכל חדרי הבריחה יש בדרך כלל אתר מסודר שם תוכלו לברר את הנתונים כמו מחיר, גודל הקבוצה המתאים וכן הלאה. המחיר משתנה לפי סוג החדר, גודל החדר, כמות המשתתפים, הקבוצה הספציפית שלכם, שילוב של שחקנים או תוספות אחרות ולכן לא ניתן לקבוע מראש את המחיר. אתם מוזמנים להיכנס לאתר של  https://lo-st.co.il ולמצוא מידע ספציפי ומפורט על חדרי הבריחה שמוצעים שם לסוגים שונים של קבוצות, רמות ואנשים.

אהבתם? שתפו מאמר זה!