Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה עם ילדים

תוכן עניינים

חדר בריחה עם ילדים זו חוויה מגבשת, מהנה ומאתגרת לכל המשפחה. חדר בריחה הוא בעצם משחק קבוצתי, אתגר עבור קבוצת משתתפים שנעולים יחד בחדר או במתחם כלשהו וצריכים לצאת מהחדר באמצעות מענה על משימות, אתגרים וחידות, תלת הגבלת זמן. חדרי בריחה לרוב מעוצבים תחת נושא מסוים, סיפור ודמויות שמקדמות את העלילה.

חדר בריחה עם ילדים

כאשר משתתפים בחדר בריחה צריך להתמודד עם כל מיני חידות בתחומים שונים כמו חידות מתמטיות, משחקי מילים, פתירת קודים, הרכבה של פאזלים וכן הלאה. בדרך כלל מדובר בקבוצת משתתפים שצריכה ביחד למצוא את הפתרונות מה שמעודד שיתוף פעולה ועבודת צוות.

למי מתאימים חדרי בריחה?

חדרי בריחה שונים זה מזה מבחינת הנושא ורמת הקושי ולכן כל אחד יכול למצוא חדר בריחה שמתאים לו. אפשר למצוא חדרי בריחה לילדים, חדר בריחה לבני נוער, למבוגרים וכן הלאה. אם תחפשו חדר בריחה עם ילדים תרצו חדר שרמת הקושי שלו לא גבוהה, המשימות יחסית קלות והסיפור לא מפחיד. חדרי בריחה יכולים להתאים לכל מי שאוהב משחקים ואתגרים בין אם מדובר על קבוצה של חברים, יום גיבוש של העבודה, בני נוער שחוגגים יום הולדת ועוד.

באיזה אירועים אפשר ללכת לחדרי בריחה?

מכיוון שחדר בריחה זו פעילות שובר שגרה מאד כיף לעשות אותה כשחוגגים אירועים מיוחדים אבל לא רק, ההשתתפות בחדר בריחה היא פעילות שמתאימה למגוון סיטואציות:

 1. חגיגת יום הולדת – אפשר להזמין חדר בריחה וליהנות מחגיגת יומולדת לילד שלכם והחברים שלו. אפשר לחגוג גם לקבוצת חברים יותר מבוגרים בחדר בריחה.
 2. פעילויות גיבוש לעובדים – חדרי בריחה מאפשרים שבירת שגרה לעובדים והזדמנות לעבוד יחד כקבוצה, באמצעות שיתוף פעולה, עבודה צוות ואווירה מגבשת.
 3. מסיבות סיום בית ספר – גם לחגיגת סוף שנה אפשר להזמין חדרי בריחה לילדים. זו חוויה כיפית שתאפשר לכיתה להתגבש יחד בסיום השנה.
 4. אירוע משפחתי – מכיוון שחדרי בריחה מתאימים לכל הגילאים אירוע משפחתי זו הזדמנות מעולה לעשות חדר בריחה עם ילדים ומבוגרים. חגיגות 70 לסבתא או חגיגות 18 לאחיינית. בחדר בריחה תוכלו לחזק את הקשר המשפחתי שלכם ולבלות יחד.
 5. פעילות פנאי – אפשר לשלב חדר בריחה כפעילות פנאי מעולה בחופשים ובקיץ במקום ללכת שוב לקולנוע או לגן שעשועים. אין ספק שאחד היתרונות של חדר בריחה עם ילדים הוא המזגן.
 6. פעילויות העשרה וחינוך: אפשר להזמין חדר בריחה כחלק מפעילות כיתתית חינוכית ומעשירה מכיוון שחדרי בריחה כוללים גם תכנים מאתגרים מעולמות החינוך.

איזה סוגים של חדרי בריחה יש?

בישראל יש מגוון מאד גדול של חדרי בריחה בנושאים שונים, רמות קושי שונות וסגנונות שונים, נפרט פה על כמה דוגמאות:

 1. חדרים המבוססים על סיפורי הרפתקאות – חדרי בריחה אלו מציעים איזשהו סיפור רקע הרפתקני כמו חיפוש אחר תיבת אוצר, המלטות מאי בודד וכן הלאה. חדרי בריחה כאלו יכולים להתאים גם אם מחפשים חדרי בריחה לילדים.
 2. חדרים שמשלבים אוכל – ז’אנר נוסף ואהוב של חדרי בריחה לילדים הוא חדרי בריחה המשלבים אוכל, לדוגמה חדר בריחה שמחפשים בו את המצרכים להכנת הפיצה שאוכלים בסוף או חדר בריחה שכולל ממתקים מהבית של עמי ותמי.
 3. חדרי בריחה מהסרטים – ישנם חדרי בריחה שמבוססים על סרטים מוכרים ומשלבים אלמנטים מתוך הסרט ועלילה בהתאם.
 4. חדרי בריחה בנושאי אימה – ישנם חדרי בריחה שמבוססים על סיפורי אימה ומתח וכוללים אווירה מפחידה בהתאם, אביזרים ואפקטים שונים. חדרים אלו יכולים להתאים אם תחפשו חדרי בריחה לילדים גדולים יותר.
 5. חדרי בריחה בשילוב שחקנים – ישנם חדרי בריחה שמשלבים גם שחקנים שמקדמים את העלילה, נותנים רמזים ומחברים את המשתתפים לסיפור.

מה היתרונות של פעילות בחדר בריחה?

לפעילות בחדר בריחה יש יתרונות רבים מלבד בילוי מהנה, גם למבוגרים וגם לילדים:

 1. פיתוח של מיומנויות חשיבה שונות – המשימות שבחדר בריחה מאלצות את השחקנים לחשוב מחוץ לקופסה, לפתור בעיות, לפעול תחת לחץ של זמן, לשים לב לפרטים ועוד.
 2. חיזוק עבודת צוות – כאשר משתתפים בחדר בריחה בעצם צריך לעבוד יחד כצוות כדי להצליח, באמצעות תקשורת בין חברי הקבוצה ועבודה משותפת אפשר להצליח ביחד.
 3. חיזוק קשרים משפחתיים או חבריים – הפעילות בחדר בריחה היא פעילות מגבשת ומהנה שתהווה כר פורה לחוויות משותפות שלכם כקבוצה להגברת תחושה של אחדות.
 4. העצמה אישית – חדר הבריחה מאפשר לכל מי שמצליח לפתור חידה תחושה של הצלחה וניצחון שלא תמיד מתאפשרת בצורה כזו ברורה בחיי היום יום.
 5. שבירת שגרה – חדרי בריחה מאפשרים לכם ניתוק מהיום יום, כניסה לעולם דמיוני שבו מתרכזים במשימות כיפיות ומאתגרות שלא פוגשים בשגרה.
 6. חוויה מהנה ברמה החינוכית – חדרי בריחה יכולים לשלב גם תכנים חינוכיים של ממש אם זה סיפורים היסטוריים או חידות מתמטיות.

המלצה על חדר בריחה בצפון – חדרי הבריחה של חברת לוסט

אם השתכנעתם שאכן חדרי בריחה עם ילדים זו הפעילות המתאימה לכם אנחנו ממליצים בחום על חדרי הבריחה של חברת לוסט. בחדרי הבריחה של לוסט שנמצאים בצפון הארץ תמצאו מגוון חדרים בסגנונות שונים שיכולים להתאם לכל גיל, גם לילדים. החדרים המיוחדים ביותר הם חדרי האימה של לוסט שמבוססים על סרטים כמו יום שישי ה-13, זה נשמע מאד מפחיד אבל יכול להתאים גם לגילאים הצעירים יותר כהרפתקה מותחת ומרגשת. החדרים כוללים חידות מקוריות ומאתגרות, עיצוב תפאורה בשימוש כלים טכנולוגיים מתקדמים ואפקטים מגניבים במיוחד. חדרי הבריחה של “לוסט” בצפון הארץ יכולים להיות אפשרות מעולה לפעילות משפחתית עם הילדים באופן מאתגר ומעשיר. חוויה מרגשת שתגבש אתכם כמשפחה.

חדר בריחה עם ילדים

חדר בריחה לילדים? איך זה פועל?

אין ספק ששיחת טלפון מהירה לחדר בריחה תעזור לענות על כל שאלה הקשורה לגיל, אך לרוב ילדים מעל גיל 10 או 12 מוזמנים לשחק לצד מבוגרים שהם חברים או בני משפחה. (בחדרי בריחה מסויימים אפשר גם להכניס קבוצת ילדים ללא מבוגר, ומפעיל חדר הבריחה הוא מי ששומר על הילדים)

למעשה, משחקי חדר בריחה לילדים הם לעיטים מסיבת יום ההולדת המושלמת. במיוחד בחדרי בריחה כמו Lost שבהם יש חדר המתנה ענק המותאם לחגיגת ימי הולדת, חדר ההמתנה כולל כיבוד, אוכל ושתיה, מוזיקה מגניבה ושלל הפעלות ומשחקים נוספים, כל מה שנשאר לכם הוא להביא עוגה ולהנות! חדר בריחה עם ילדים הוא בילוי משפחתי מושלם מחוץ לארוחת הערב והסרט המסורתי או לילה עמוס בבאולינג, אך ישנם עצות וטריקים שכדאי לקחת בחשבון כשמגיעים עם הילדים לחדר בריחה.

מהו חדר בריחה עם ילדים ?

חדר בריחה הוא משחק אסטרטגיה והרפתקאות בן 60 דקות בו הקבוצה שלכם תחווה: משחקים, חידות, פאזלים וקודים לפיצוח בתוך פרק זמן של שעה. יחד עם זאת, כל קטע קטן מתבסס על הפאזל הקודם, ולכן יהיה צורך בהגיון והבנת העלילה בכדי למצוא פתרון מהיר לפני שהזמן אוזל.

גם בלי ילדים, חדר בריחה יכול להיות קשה לשחקנים אם הם לא מוכנים ליהנות, לתקשר ולחשוב מחוץ לקופסה. אם תחליטו להביא את הילדים לבילוי משפחתי מהנה, הנה כמה ההצעות שלנו למשחקי חדר בריחה פנטסטיים לילדים!

תשוחחו עם ילדיכם על חדר הבריחה לילדים

לפעמים ילדים לא מפחדים מאירועים כמו שאנחנו חושבים שהם עשויים להיות. דרך מצוינת לעזור לילד או ילדים להצלחה במשחק בריחה היא לנהל איתם שיחה לפני כן. שיחה עם ילדכם על מהו חדר בריחה, מה הם יעשו במסגרת הזמן, והבטחתכם שהם יהיו בסדר ויהיו בטוחים, יסייעו למחוק כל חששות שילדיכם עשויים לחוות.

טיפ מומחים: דברו בשפה שילדיכם יבינו. שאלו אותם אם יש להם שאלות,
ותודיע להם שהם יפתרו חידות, פאזלים ומשחקים.
רעיון מצוין כדי להכין אותם לאירוע הוא לתת להם פעילויות הכנה בסגנון של פאזלים ומשחקי חידות.

איך משריינים עכשיו חדר בריחה עם ילדים בקלות ?

לשריון חדר בריחה בצפון ב Lost קריית ביאליק לחצו על לינק עכשיו >> כן, אני רוצה לשריין פעילות בחדר בריחה עכשיו

אהבתם? שתפו מאמר זה!