Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה עם שחקן

תוכן עניינים

חדרי בריחה מציעים משחקי הרפתקאות במציאות. קבוצה של משתתפים נכנס לחלל סגור ועליה לצאת ממנו תוך זמן מוגבל. היציאה מתאפשרת כאשר מצליחים לפתור אתגרים וחידות שונים, פותרים משימה אחר משימה וכך יוצאים מהחדר. חדרי בריחה מתוכננים בדרך כלל לפי נושא מסוים, החידות, העיצוב והתוכן בחדר משרתים את הנושא הכללי, כאשר יש חדרי בריחה עם שחקן שבהם השחקן יכול לקדם את העלילה גם הוא. במאמר זה נפרט על חדרי בריחה, למי הם מתאימים, מתי כדאי ללכת, סוגים שונים של חדרי בריחה כמו חדרי בריחה עם שחקן, חדרי בריחה קולינריים ועוד.  

חדר בריחה עם שחקן

למי אנחנו ממליצים ללכת לחדר בריחה?

חדרי בריחה קיימים ברמות שונות של קושי ובסגנונות שונים כמו חדר בריחה אימה עם שחקן או חדר בריחה פנטזיה. בזכות המגוון שלהם חדרי בריחה יכולים להתאים לקהל אקלקטי ורחב. לדוגמה:

 1. חדרי בריחה למשפחות: אם אתם רוצים לבלות כמשפחה ולא מעוניינים בעוד בילוי סטנדרטי, חדר בריחה עם שחקן יכול להיות בילוי מעולה לכולכם. חדרי בריחה יכולים להתאים גם לילדים וגם למבוגרים ויכולים לאפשר לכם זמן איכות משותף
 2. חדרי בריחה לקבוצת חברים: מכיוון שחדרי בריחה מיועדים לקבוצות של משתתפים הם מעולים גם לבילוי משותף של קבוצת חברים. חדרי בריחה עם שחקן יכולים לתת לכם מענה לבילוי מדליק ויוצא דופן שיגרום לכם לעבוד בצוות ולשתף פעולה.
 3. חדרי בריחה לחגיגות מיוחדות: אם אתם חוגגים אירועים מיוחד כמו יום הולדת, מסיבת רווקים, חגיגת בר מצווה או יום נישואים תוכלו לבלות אותו באיזשהו חדר בריחה עם שחקן שיאפשר לכם להיכנס יחד לאווירה ולעלילה.
 4. חדרי בריחה לימי גיבוש עבור ארגונים וחברות: חדרי בריחה עם שחקן הם אפשרות מעולה ליום גיבוש מהעבודה. בזכות המשימות המאתגרות בחדרי בריחה אפשר להתאמן על מגוון מיומנויות ניהוליות, תקשורת משותפת ועוד יתרונות לקבוצה של קולגות. חדר בריחה אימה עם שחקן לדוגמה יכול להתאים לקבוצה מהעבודה שרוצה את האווירה ההרפתקנית והגיבוש.

סוגים שונים של חדרי בריחה

חדרי בריחה קיימים בנושאים ובסגנונות שונים הנה כמה דוגמאות:

 • חדרי בריחה בנושא הרפתקאות – חדרי בריחה בנושא זה כוללים בדרך כלל סיפור רקע מותח בסגנון פעולה, יש משימות הרפתקניות כמו חיפוש אוצר, בריחה ממבוך וכן הלאה. חדרי בריחה מסוג זה וגם חדר בריחה אימה עם שחקן מתאימים למי שאוהבים קצת מתח וסיפור הרפתקאות.
 • חדרי בריחה בנושא פנטזיה ומדע בדיוני – החדרים האלו בדרך כל מתבססים על חידות וסיפור רקע מעולם הפנטזיה, תעלומות וסיפור על טבעיים.
 • חדרי בריחה בנושא תרבות והיסטוריה – ישנם חדרי בריחה שמציעים רקע של תקופה היסטורית או מבט לתוך תרבות מסוימת. זה יכול להיות חדר בריחה בנושא הפירמידות במצרים, חדר בריחה עם שחקן או חדר בריחה בנושא תעלומות ימי הביניים.
 • חדרי בריחה הדורשים מיומנויות חשיבה שונות – כל חדרי הבריחה משלבים אתגרים ומשימות אבל יש כאלה שהדגש בהם הוא על כישורים קוגניטיביים יותר מתקדמים כמו פאזלים מאד מורכבים, חידות הגיון, חידות מתמטיקה ועוד.
 • חדרי בריחה עם שחקן – חדר בריחה עם שחקן מאפשר לעלילה להתקדם באופן שונה ודינמי. זה יכול להיות חדר בריחה אימה עם שחקן או חדר בריחה מעולמות הפנטזיה, למעשה בכל חדרי הבריחה אפשר לשלב גם שחקנים.
 • חדרי בריחה בנושא אימה – חדרים אלו משלבים אלמנטים מפחידים עם זה באמצעות אפקטים של תאורה וסאונד, תפאורה, חדר בריחה אימה עם שחקן ועוד. הם מתאימים למי שרוצה להיכנס לאווירה ולא מפחד מקצת מתח.

מה מייחד חדר בריחה אימה עם שחקן?

כאשר בוחרים בחדר בריחה אימה עם שחקן יש אלמנט נוסף של מתח ופחד, החוויה משתדרגת יותר מבכל חדר בריחה רגיל והופכת ליותר אינטנסיבית, השחקן שמקדם את העלילה יכול ליצור אינטראקציה עם המשתתפים, להגביר את המתח ולהוסיף אלמנט מציאות למשחק. נפרט על כמה מאפיינים מיוחדים שאפשר למצוא כשמזמינים חדרי בריחה עם שחקן:

 1. משחק המשלב אינטראקציה אישית – השחקן בחדר בריחה יכול להיות משתתף פעיל של ממש, לשתף איתכם פעולה, להוסיף עוד פרטים על הסיפור, להיות דמות מפתיעה ולהוסיף מתח.
 2. התאמת חווית הפחד – שחקן מאפשר לסיפור להתקדם בהתאמה אישית כך שאם המשתתפים מפחדים מדי או לא מספיק מאותגרים אפשר להתאים את הסיפור.
 3. אווירה מציאותית – כאשר יש שחקן בחדר בריחה יש אוויר יותר מציאותית ופחות שבלונית והסיפור הופך ליותר מציאות ועם יותר תחושת מעורבות מצד המשתתפים.
 4. סיפור מורכב יותר – השחקן יכול להוסיף פרטים לעלילה ולהפוך את הסיפור ליותר מורכב ומעניין, לשלב את הפרטים ככל שמתקדמים וכן הלאה מה שמאפשר התפתחות נרטיבית יותר מרתקת וומעמיקה לעלילה.

ההמלצה שלנו – חדרי בריחה של חברת לוסט בצפון הארץ

אם האפשרות של חדרי בריחה נשמעת מתאימה לכם ולקבוצה שלכם אנחנו ממליצים בחום על חדרי בריחה של חברת לוסט. בחברת לוסט יש מגוון מאוד רחב של חדרי בריחה שיכולים להתאים לגילאים שונים, רמות קושי שונות וקבוצות שונות של אנשים. בלוסט ישנם חדרי בריחה בנושא אימה עם שחקנים, החדרים האלו מעולים למי שרוצה להיכנס לחוויה אסקפיסטית מותחת ומרגשת. חדרי בריחה של לוסט הם מקצועיים ואיכותיים, החל מהנושא והתפאורה ועד לשחקנים, העלילה והאפקטים המיוחדים, מה שמאפשר לכם חוויה קבוצתית סוחפת ומרגשת. כפי שציינו חדרי בריחה מציעים פעילות מהנה ומאתגרת ועל הדרך יכולים לשפר יכולות ומיומנויות קוגניטיביות וחברתיות שונות. חדרי אימה הם סוחפים במיוחד בזכות העלילה והאפקטים שאפשר לשלב בהם, במיוחד כשיש שחקן שמעצים את כל החוויה, מתאים אותה אליכם ולרמת הקושי והאימה שמתאימה לכם.

ב LOST חדרי בריחה עם שחקן בצפון, תוכלו להזמין ימי גיבוש חווייתיים, אירועי חברה כיפיים, ימי הולדת, בילויים מרתקים למשפחה, דייטים מרגשים, בר מצווה או בת מצווה ועוד. מה שמיוחד בלוסט חדרי בריחה בצפון זה נבחרת השחקנים התאטרליים, אשר מומחים ביצירת מתח ומסתורין, וכמובן מומחים גם בהבהלות והפחדות מקפיאות דם שלא תחווו כמוהם בשום מקום אחר.

למה לבחור דווקא בחדר בריחה עם שחקן ב LOST בצפון ?

בלוסט חדרי בריחה עם שחקן בצפון, חדרי הבריחה הם חדרים בלעדיים ומקוריים, בהשתתפות נבחרת שחקנים תאטרליים מומחים. חדרי הבריחה : חדר בריחה ״יום שישי ה 13״ ו חדר בריחה ״הצעקה האחרונה״ 
הם בסגנון מבוך אימה עם שחקנים אמיתיים ויוכלים להכיל כל גודל קבוצה.

יש 3 רמות פחד :

 1. לא מפחיד
 2. בינוני
 3. מפחיד מאוד בהשתתפות שחקן.

למי שרוצה אקסטרה אדרנלין השחקנים של LOST ידאגו לכם לחוויה מלאת אקשן והתרגשות, שבה אתם תתמודדו או תברחו מרוב פחד מהשחקנים, אשר יבהילו אתכם עד שהפנים שלכם ילבינו מרוב פחד. אתם תחווה אימה שלא הכרתם כמוהה וכמובן שהשחקנים גם מובילים את העלילה ומוסיפים פלפל לאווירה.

למי מתאים חדר בריחה עם שחקן במתחם של LOST?

חדרי בריחה עם שחקנים מיועדים עבור מגוון רחב של אנשים וקבוצות :
משפחות, קבוצות עובדים, סטודנטים, תלמידים, ילדים וכמעט כל סוג קבוצה אחר…
גם זוגות ייהנו מערב רומנטי ומגבש ב LOST חדרי בריחה עם שחקן.

כל מי שאוהב אקשן ואדרנלין יאהב את החדרי הבריחה של LOST בצפון, בהם אתם תתתרגשו בלי הפסקה ותחווה חווית אימה חד פעמית ובלתי נשכחת.

איך משריינים עכשיו חדר בריחה עם שחקן בקלות ?

לשריון חדר בריחה בצפון ב Lost קריית ביאליק לחצו על הלינק למטה עכשיו! לחצו על לינק עכשיו >> כן, אני רוצה לשריין פעילות בחדר בריחה עכשיו

אהבתם? שתפו מאמר זה!