Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

חדר בריחה בקרית אתא

תוכן עניינים

חדרי בריחה, ששמם באנגלית הוא Escape room הם חוויה הרפתקנית מרגשת במסגרתה הקבוצה צריכה להצליח ולצאת מהחדר תוך כדי שהיא פותרת אתגרים, משימות וחידות תוך זמן מוגדר מראש. מאז תחילתם של חדרי הבריחה בישראל בשנת 2015 הם נפרסו בכל הארץ וכיום אפשר למצוא חדרי בריחה בכל מקום כמעט, חדר בריחה באשדוד, חדר בריחה בקריית אתא, חדר בריחה בהוד השרון וכן הלאה.

חדרי בריחה הפכו להיות יותר ויותר פופולריים בכל העולם גם בישראל ומהווים אפשרות חדשה לבילוי קבוצתי מסעיר, מגבש ומהנה. מלבד בילוי כיפי בחוויה מגבשת לקבוצות, כיום הקונספט של חדרי בריחה התפשט גם לתחום החינוך ולתחום העסקים שמשתמשים בחדרי בריחה בשביל להעביר תכנים ואתגרים שונים לקבוצות, גם לא במסגרת של בילוי. נספר לכם פה את כל מה שצריך על חדרי בריחה, טיפים להצלחה, למה חדרי בריחה כל כך פופולריים ועוד מידע מעניין וחשוב.

חדר בריחה בקרית אתא

למה אפשר לצפות כשסוגרים חדר בריחה קרית אתא

חדרי בריחה בדרך כלל מתנהלים באופן הבא:

 1. כל המשתתפים מגיעים ומקבלים הדרכה באמצעות סרטונים, מחשב או מדריך לגבי המשימה שנמצאת לפניהם. ההדרכה יכולה לכלול את סיפור הרקע, רמזים מסוימים ועוד אז מההתחלה כבר חשוב שתהיו קשובים ומרוכזים.
 2. במהלך המשימה המשתתפים צריכים להפעיל חשיבה אסטרטגית, עבודת צוות, פתרון בעיות ועוד כדי להבין מתוך הרמזים איך מתקדמים במשימה. בדרך כלל כל רמז שתפתרו יכוון אתכם למשימה הבאה עד שתצליחו לפתור את הכל ולצאת מהחדר.
 3. בדרך כלל הזמן לסיום החדר מוגדר מראש ויכול לנוע בין שעה לשעתיים. הגבלת הזמן מאפשר גם לחדר הבריחה לאפשר לעוד משתתפים וקבוצות להגיע וגם מוסיפה אלמנט מאתגר ומותח לפתרון המשימה.
 4. הרקע למשימה הוא איזשהו סיפור שהמשתתפים מקבלים מראש והמשימות קשורות לסיפור הרקע. יתכן שיסבירו לכם את סיפור הרקע בהדרכה או שתחשפו אליו בחלקים תוך כדי ההתקדמות שלכם.

באיזה נושא יכול להיות חדר בריחה בקרית אתא?

חדר בריחה בקריית אתא יכול להיות בנושא של אימה כמו יום שישי ה-13, הצעקה, וכן הלאה. הוא יכול להיות מפחיד במיוחד או פחות מפחיד כדי לאפשר גם למשתתפים צעירים יותר להשתתף. בכלל חדרי בריחה יכול להיות בנושאים מגוונים כמו חדר בריחה קולינרי שמציע למשתתפים גם ארוחה, חדר בריחה עם שחקן אמיתי,  חדר בריחה קומי המשלב אלמנטים קומיים, חדר בריחה שמבוסס על סרט או סיפור ילדים ועוד ועוד.

כמה אנשים יכולים להשתתף בחדר בריחה?

בדרך כלל בכל חדר בריחה בקרית אתא מוגדרים מראש כמות המשתתפים שיכולים להיכנס ולהשתתף, זה משתנה מחדר בריחה אחד לשני.

מה הופך את חדרי הבריחה לפופולריים?

 1. חווית הגיבוש – כאשר קבוצה מגיעה לחדר בריחה היא משתתפת בעצם בפעילות קבוצתית הדורשת שיתוף פעולה, עבודת צוות, תקשורת בין חברי הצוות וגם סיפוק מפתרון משימות ומהצלחות. האלמנטים האלו גורמים לקבוצה להתלכד סביב הנושא, המתח וההצלחה מה שמגבש אותם, בין אם זו קבוצה מהעבודה, משפחה או חברים.
 2. אתגר מנטלי – מכיוון שבמהלך ההשתתפות בחדר הבריחה צריך לפתור משימות ואתגרים תוך כדי חשיבה יצירתית ומתן תשומת לב לפרטים אנחנו מוצאים את עצמנו מפעילים את הראש באופן שאנחנו לא תמיד כל כך רגילים אליו. תחשבו כמה כיף זה להרגיש את האתגר, להפעיל את הראש וגם להצליח!
 3. פעילות יוצאת דופן – חדר בריחה היא פעילות שוברת שגרה, פעמים רבות קבוצות מסוימות רגילו לפעילויות מגבשות, לדוגמא כאשר יש צוות בעבודה שכבר היו ביחד ביקב, ובבריכה ובמסאז’, זו הזדמנות לפעילות מגבשת יוצאת דופן.

טיפים להצלחת המשימה

אם אתם מתכננים בקרוב להגיע לחדר בריחה יש לנו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להצליח וגם ליהנות על הדרך:

 1. עבודה משותפת – כדי להצליח בחדר בריחה צריך לעבוד יחד כצוות, לחלק את המשימות, לתת לאנשים מסוימים להוביל חלק מהזמן ולאחרים במשימות אחרות, לאפשר לכל אחד לתת מעצמו ומהיכולות הספציפיות שלו.
 2. לתקשר – מכיוון שחדר הבריחה פועל על זמן קצוב חשוב שתשמרו על תקשורת טובה ויעילה בין המשתתפים כדי להתקדם כמו שצריך במשחק.
 3. תשומת לב – חדרי בריחה נוטים לשתול רמזים גם בפרטים הקטנים ביותר, חשוב שתשימו לב לכל פרט ופרט במהלך הפעילות.
 4. חשיבה יצירתית – השתדלו לחשוב מחוץ לקופסה הפתרונות יכולים להיות פשוטים אם רק תהיו יצירתיים.
 5. שימו לב יכול להיות שבמהלך הבילוי בחדר ינסו לתת לכם רמזים מטעים או להסית את תשומת הלב שלכם ממה שחשוב, אל תיפלו בפח.

כמה עולה השתתפות בחדר בריחה?

העלות של כל חדר בריחה משתנה בהתאם להתאמת הגיל, מספר המשתתפים, גודל החדר, אם יש שחקנים שמשתתפים (כמו למשל: חדר בריחה ל 8 אנשים), אם יש אוכל במסגרת השהות או כל תוספת אחרת.

ההמלצה שלנו – חדר בריחה קריית אתא – LOST

כמו שכבר אפשר להבין אנחנו ממש ממליצים על הפעילות של חדר בריחה כפעילות ייחודית המאפשרת לכם ליהנות כקבוצה בחוויה מאתגרת תוך כדי שיתוף פעולה וגיבוש. הפעילות יכולה להתאים למגוון גדול של אנשים, גילאים וכישורים שונים שכל אחד מחזיק.
חדרי הבריחה של LOST מאפשרים לכם ליהנות מחוויה מאתגרת בחדרי בריחה גדולים ומהנים במיוחד. בכל חדר יש נושא מרתק אחר מהקולנוע, תפאורה מדהימה, שימוש בטכנולוגיות מדליקות, רמות משחק שונות מבחינת קושי וגם רמות הפחדה שונות. בחדרים של LOST תוכלו ליהנות לא רק מסיפור רקע מותח אלא גם מהשתתפות שחקנים. בין חדרי הבריחה המרתקים של LOST תוכלו למצוא חדר בריחה בסגנון הצעקה, חדר בריחה מבוסס על יום שישי ה-13 ועוד. החדרים מתאימים למגוון שונה של גילאים, מספר משתתפים וכן הלאה.

אהבתם? שתפו מאמר זה!