Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

יום גיבוש לעובדים בצפון – טיפים, הצעות ורעיונות לתכנון

תוכן עניינים

אחד מהנושאים החשובים לשביעות רצון של העובדים שלכם הוא ימי כיף וגיבוש. כשמדובר ביום גיבוש לעובדים בצפון זה נראה נושא שולי ונורא קל לתפעול, אבל בפועל היום יום שלנו מאד עמוס, העבודה אינטנסיבית, התקופה לחוצה ולא תמיד אנחנו מתפנים להתייחס לנושא החשוב הזה של רווחת העובד.

יום גיבוש לעובדים בצפון

יום גיבוש יכול להתקיים קרוב למקום העבודה או בכל מקום אחר בארץ, כאשר אתם מתכננים יום גיבוש לעובדים בצפון, במרכז או בדרום, זו הזדמנות לא רק לעשות כיף אלא גם לשפר את התקשורת בין העובדים, להעלות את המורל ואת שיתוף הפעולה. אם תבחרו בפעילויות הנכונות תוכלו לעבוד גם על עבודת צוות, כישורי מנהיגות ועוד ערכים חשובים. הפעם נתמקד באזור הצפון ונציע לכם מגוון פעילויות של גיבוש עובדים בצפון.

מה היתרונות של קיום יום גיבוש לעובדים בצפון?

יש הרבה סיבות להשקיע בעובדים שלכם ולארגן להם יום גיבוש, נציין כמה מהן עכשיו:

 1. חיזוק קשרים אישיים – כאשר העובדים יוצאים יחד ליום גיבוש הם נמצאים יחד בסביבה לא שגרתית ופורמלית. באמצעות פעילות משותפת לצוות, אפשר להכיר צדדים חדשים באישיות אחד של השני, לשוחח על נושאים אישיים ולא מקצועיים מה שיכול לעזור לחבר בין העובדים ולעודד את תחושת השייכות לצוות ולמקום העבודה.
 2. עבודה על התקשורת הבין אישית ושיתוף פעולה – אם בוחרים בפעילות נכונה אפשר לייצר סביבה שעוזרת לנו לתרגל שיתוף פעולה בין אנשי הצוות וקולגות.
 3. עידוד והעלאת מורל – יום גיבוש לעובדים בצפון הוא הזדמנות מעולה להקליל את האווירה ולעסוק בפעילויות משמחות שמעלות את המורל האישי והצוותי. שבירת השגרה הזו חשובה להורדת מתחים והעלאת מצב הרוח.

למה לתכנן יום גיבוש לעובדים בצפון?

בין אם אתם עובדים במרכז, בדרום או בצפון, צפון הארץ מהווה יעד מעולה להגיע אליו עם נופים ירוקים, מזג אוויר נוח במהלך רוב השנה, ופעילויות מאד מגוונות שניתן לקיים, החל מאטרקציות מגוונות כמו פעילויות ספורט, רפטינג, טיולים רגליים וסיורים תרבותיים. בצפון תוכלו למצוא גם מגוון גדול של עגלות קפה משובחות, בית קפה ציוריים ומסעדות גליליות כדי להשלים את יום הכיף שלכם עם ארוחה טובה.

איך מתכננים יום כיף מוצלח?

אם אתם אחראים על תכנון גיבוש לעובדים בצפון יש לנו כמה טיפים בשבילכם:

 1. איך בוחרים את הפעילות: חשוב שהפעילות שתבחרו תתאים לחלק גדול מהצוות. אם אתם מכירים היטב את הנפשות הפועלות תוכלו להחליט עצמאית בין האפשרויות הרבות השונות. אבל אם אתם לא כל כך מכירים או לא בטוחים אפשר להעביר סקר לעובדים בקבוצה ולראות מה הם מעדיפים כדי לוודא שתקלעו לטעם של רוב העובדים בצוות. את הסקר תוכלו להעביר בקלות באמצעות וואטסאפ או מייל ולראות מה העובדים שלכם באמת ישמחו לעשות.
 2. תכנון וארגון מוקדם – יום כיף מוצלח הוא כזה שתוכנן היטב לפרטי פרטים. שימו לב שאתם מתכננים ומעדכנם את הצוות בשעת המפגש ומיקום המפגש ליציאה לדרך. שכולם יודעים את אופן ההגעה ממקום למקום, משך היום וכן הלאה. בלוח הזמנים שאתם מתכננים הגדירו את הזמן לפעילויות, זמן להגעה, זמן למנוחה, זמן לאוכל וכן הלאה.
 3. תוכן אישי – אם מתאפשר לכם, תכננו גם משחקים או פעילויות בפן היותר אישי, חידונים או משחקים לדרך שיכולים לעזור לחברי הצוות להכיר קצת יותר, לצחוק ביחד ולייצר חוויות. זה יכול להיות קאהוט משותף, משחק טריוויה, חבילה עוברת ועוד.

הצעות ליום גיבוש בצפון:

כאמור הצפון מלא באפשרויות מסעירות ומגוונות שיכולות להתאים לסוגים שונים של אנשים וקבוצות, נתמקד בכמה הצעות:

 • סדנאות בישול – תוכלו למצוא שלל מקומות בצפון לסדנאות בישול קבוצתיות, כך תרוויחו גם פעילות גיבוש וגם ארוחה. סדנאות בישול יכולות להיות מגוונות ולעסוק בבישול איטלקי, בשרים, סושי ועוד.
 • סיור ביקב – הצפון שלנו מלא ביקבים איכותיים, אין כמו כוס של יין טוב כדי לשחרר את האווירה ולהקליל, הסיורים כוללים פעמים רבות הסבר מקצועי על אופן הכנת היין, פלטת גבינות ועוד. תוכלו לשלב עם הסיור ביקב גם פעילות נוספת בצפון.
 • טיולים רגליים – הצפון מלא בשבילים לטיולים רגליים בנופים משגעים, אפשר לשלב בסיור הרגלי טבילה במים במקומות מסוימים, פעילויות אתגריות כמו רפטינג או טרקטורונים ועוד.
 • ריטריטים – אם החבר’ה בעבודה שלכם בעניין תוכלו למצוא מגוון של סדנאות יוגה או מדיטציה להעביר יום רוחני ומנותק בשילוב פעילות גופנית מתונה ומהנה. תוכלו כמובן לשלב ארוחה מתאימה לפעילות או סיור רגלי בטבע.
 • פעילויות ספורט ואקסטים – בצפון תוכלו למצוא גם הצעות מגוונות לרכיבה על סוסים, טיולי ג’יפים ועוד.
 • חדרי בריחה – חדרי בריחה הם להיט במיוחד לקבוצות. הפעילות בחדר בריחה עובדת במיוחד על שיתוף פעולה ועבודת צוות. תוכלו לשלב את הביקור בחדר בריחה ל 20 משתתפים או חדר בריחה ל 8 אנשים ובסוף להתפנק עם ארוחה טובה במסעדה בסביבה.

ההמלצה שלנו – חדר בריחה מפחיד בצפון

אם כבר חדר בריחה ההמלצה שלנו היא חדר בריחה מפחיד כמו חדרי הבריחה של LOST.
פעילות משותפת בחדר בריחה היא פעילות יוצא דופן, מאתגרת ושונה מהיום יום שלכם. בניגוד לפעילויות אחרות שהן בהחלט מהנות, הפעילות בחדר בריחה מאפשר לכם לעבוד ממש בצוות, לפתור משימות, לתת לחלק מהחברים להוביל בשלבים מסוימים ולחברים אחרים בשלבים אחרים. בזמן שאתם בחדר בריחה את לא רק מנסים לברוח מהחדר, יש לכם אפשרות לברוח מהמציאות. חדרי בריחה מפחידים בכלל מהווים ניתוק כי אתם מרגישים שנכנסתם לסרט. בחדרי הבריחה המפחידים של LOST יש תפאורה מטורפת, אביזרים טכנולוגיים, שחקנים וסאונד כך שאתם בטוח תיכנס לזה עד הסוף. החדרי בריחה מותאמים לקבוצות בגדלים שונים, גילאים שונים, רמות אתגר שונות וגם רמת הפחדה שונות, כך שאם מישהו ממש חושש – אין חשש.

אהבתם? שתפו מאמר זה!