Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

יום הולדת חדר בריחה – יום הכיף המושלם לחגיגת יום הולדת

תוכן עניינים

חדרי בריחה המכונים באנגלית Escape Room, מציעים משחקי הרפתקאות חברתיים. המשתתפים ננעלים בחדר וצריכים לצאת ממנו בזמן מוגבל. כדי להתקדם במשימה, צריך לענות חידות ואתגרים, למצוא רמזים ולהשלים משימות. חדרי בריחה מעוצבים בדרך כללי לפי נושא מרכזי, והמטרה היא למלא אחר המשימות בשיתוף פעולה עם החברים האחרים בקבוצה.

יום הולדת חדר בריחה

החדרים מעוצבים לפי נושא מסוים, כמו בית רדוף רוחות, מעבדת מדען משוגע או פירמידה מצרית, ומטרת המשחק היא להשתמש בכלים והרמזים המפוזרים בחדר כדי לפתור את החידות ולמצוא את הדרך החוצה. אפשר להגיע לחדרי בריחה באירועים מיוחדים או לחובבי משחקים ואתגרים גם כחלק משגרה. במאמר זה נתמקד באפשרות של יום הולדת חדר בריחה, למי מתאים לארגן יום הולדת חדר בריחה, מה היתרון בבילוי הזה, איזה סוגים של חדרי בריחה יש, מה בכלל עושים בחדר בריחה, מה אפשר לשלב עם יום הולדת לילדים בחדר בריחה ועוד.

למי זה מתאים יום הולדת חדר בריחה?

יום הולדת לילדים בחדר בריחה יכול להתאים למגוון של אנשים וגילאים. זו יכולה להיות פעילות מגבשת למשפחה, לקבוצת חברים או לבילוי זוגי. חדרי בריחה מתאימים לילדים כבר בגילאים הצעירים וכמובן גם לבני נוער ולמבוגרים. כדי להתאים לגילאים השונים לחדרי בריחה יש בדרך כלל רמות קושי שונות לכן יום הולדת חדר בריחה יכולה להתאים כמעט בכל גיל, ובנוסף אתם יכולים לבחור חדר בריחה עם שחקן אמיתי וככה זה יהיה יותר מעניין ומפחיד.

מה היתרונות בחדר בריחה ליום הולדת לילדים?

אם בחרתם לארגן יום הולדת לילדים בחדר בריחה תגלו שאתם לא היחידים. חדרי בריחה הם בילוי מאד פופולרי לחגיגת ימי הולדת משום שהם מאפשרים בילוי אינטראקטיבי, מאתגר ומגוון ובעלי יתרונות רבים עליהם נפרט עכשיו:

 1. חוויה מיוחדת שזוכרים: בניגוד לחגיגות סטנדרטיות של ימי הולדת, יום הולדת בחדר בריחה מציע חוויה מרגשת ושונה שהמשתתפים בה יזכרו לאורך זמן.
 2. גיבוש ושיתוף פעולה: בזכות האתגרים של המשחק בחדר בריחה, חדר בריחה ליום הולדת לילדים מאפשר לקבוצה לשתף פעולה, לעבוד בצוות, לתקשר מה שיכול לחזק קשרים חברתיים שימשיכו גם מעבר לחגיגה אל עבר הכיתה או השכבה.
 3. התאמה למגוון גילאים: אפשר לקיים יום הולדת לילדים בחדרי בריחה כמעט בכל גיל בזכות ההתאמה של חדרי בריחה לרמות קושי שונות ולגילאים שונים.
 4. שבירת שגרה: כאשר חוגגים הרבה ימי הולדת באיזשהו שלב עוברים כבר על כל סגנונות החגיגה. גם אם חגגתם כבר בעבר יום הולדת בחדר בריחה תוכלו לבחור בחדר אחר ולקבל הרפתקה חדשה ומגוונת.

איזה סוגים של חדרי בריחה יש?

בישראל קיים מגוון דיי גדול ומרשים של חדרי בריחה ותוכלו לחגוג יום הולדת בחדר בריחה בכל אחד מהסגנונות השונים, הנה כמה מהסוגים הפופולריים:

חדרי בריחה מעולמות הפנטזיה וההרפתקאות: בחדרי בריחה אלו קו העלילה עוסק בעולם דמיוני. זה יכול להיות יער מכושף, טירה קסומה או עלילת הארי פוטר. חדר בסגנון הזה יכול להיות אחלה של חדר בריחה ליום הולדת לילדים.

חדרי בריחה בסגנון מתח ואימה: חדרים המציעים חווית מתח ואימה, כמו בית רדוף רוחות או מעבדה של רוצח סדרתי, זה אולי מפתיע אבל תוכלו לחגוג יום הולדת בחדר בריחה אפילו לילדים בחדר אימה בזכות ההתאמה של חדרי בריחה לרמות קושי וגילאים שונות.

חדרי בריחה בסגנון מדע בדיוני: אם אתם חובבי עתידנות וטכנולוגיה חדר בריחה בסגנון מדע בדיוני יכולים לרתק אתכם.

חדרי בריחה של סיפורי בלשים וחקירות: בחדרי בריחה מסוג זה המשימה של המשתתפים היא לפתור תעלומה, זה יכול להיות רצח מסתורי, כספת שנשדדה וכן הלאה.

חדרי בריחה בעולמות ההיסטוריה והתרבות: בחדרים אלו קו העלילה מתרחש בתקופה היסטורית כלשהי או בתרבות רחוקה כמו יפן או מצרים.

מה עושים בחדר בריחה?

אם הזמנתם חדר בריחה ליום הולדת לילדים או לכל אירוע אחר, סביר להניח שאלו השלבים שמצופים לכם במהלך הבילוי:

 • הקדמה והסבר: לפני שתתחילו את המשימה שלכם בחדר הבריחה, הצוות במקום יציג לכם את סיפור הרקע, הסבר על המשימות והחוקים של המשחק.
 • חיפוש אחר רמזים: כאשר המשחק מתחיל אתם מתחילים לחפש רמזים נסתרים שפזורים בחדר. הרמזים יכולים להיות מוחבאים ברהיטים או כחלק בולט מהתפאורה וחשוב לשים לב לפרטים.
 • מענה על חידות: ככל שתתקדמו ותמצאו רמזים תצטרכו להתחיל לפתור חידות כדי להתקדם. החידות יכולות להיות חידות לשוניות, מתמטיות ועוד. כדי לפתור אותן תצטרכו לעבוד כצוות ולהשתמש בחוזקות של כל אחד מחברי הקבוצה.
 • עבודה משותפת: כאשר משתתפים בחדר בריחה חשוב מאוד לעבוד יחד, לשמור על תקשורת, לשתף זה את זה ועוד כדי שתוכלו להתקדם באופן יעיל.
 • נקודת הסיום: יום הולדת בחדר בריחה יסתיים בתחושה גאווה, הצלחה ומורל גבוה אם תצליחו לסיים את המסלול ולהצליח לצאת מהחדר לפני שיגמר הזמן.

רעיונות ליום כיף ליום הולדת שמשלב בילוי בחדר בריחה

אם החלטתם להזמין חדר בריחה ליום הולדת לילדים, אתם יכולים לשלב עוד מגוון בילויים כדי להפוך את יום ההולדת ליום כיף מושלם, הנה כמה רעיונות לשילוב חדר בריחה כחלק מיום הולדת שתזכרו תמיד:

 • ארוחת בוקר חגיגית: אפשר להתחיל את יום הכיף המשותף שלכם בארוחת בוקר מפנקת, במסעדה או בבית קפה. ארוחת בוקר שתתאים לילדים תכלול מנות מפנקות כמו וופל בלגי או פנקייק וכל מנה שמצטלמת יפה לאינסטגרם.
 • חדר בריחה ליום הולדת לילדים: כשתסיימו עם ארוחת הבוקר, תוכלו לגשת לחדר הבריחה שהזמנתם. לרוב הבילוי בחדר בריחה הוא סביבות שעה, כשתסיימו תרגישו מלאי אדרנלין להמשיך לפעילות נוספת.
 • בילוי בפארק: כשתסיימו את ההרפתקה בחדר הבריחה, זה הזמן לבילוי בטבע שיכלול מנגל או פיקניק בפארק פתוח ומאוורר. תוכלו לסכם את החוויה הכיפית ברביצה בדשא. בפארק תוכלו לשחק גם משחקים קבוצתיים שונים, משחקי חברה וכדור.
 • ארוחת ערב לסגירת היום: אחרי שביליתם יום הולדת לילדים בחדר בריחה, תוכלו לסיים את היום בארוחה מפנקת במסעדה שאתם אוהבים. במהלך היום תוכלו לצרף אנשים שונים לחלקים שונים של היום, לחלק מתנות ועוד.

במתחם חדרי הבריחה של חברת “לוסט” תוכלו למצוא מגוון מרשים של חדרי בריחה שיכולים להתאים לגילאים שונים לרמות קושי שונות. החדרים של לוסט ידועים בהקפדה וירידה לפרטים, עיצוב מושקע, חידות מסקרנות ונושאים מרתקים.

אהבתם? שתפו מאמר זה!