להזמנות 058-6777333

מוזמנים להשאיר לנו פרטים :)

Cancel OK

חגיגת ימי הולדת בחיפה בחדר בריחה

רבים מחפשים דרך מהנה איך לחגוג ימי הולדת בחיפה. חדרי בריחה קנו להם מעריצים רבים מכל רחבי הארץ שנהנים לבלות במשחקי בריחה מאתגרים. חדרי בחירה נעשו פופולריים, גם כבילוי חברתי לציון אירועים חגיגיים כגון ימי הולדת בחיפה, כמו גם, בתור פעילות זוגית ורומנטית.

חגיגת יום הולדת מגבשת ומהנה

כאמור, רבים מתעניינים ברעיונות מקוריים עבור ימי הולדת בצפון. חדרי בריחה בצפון הם אפשרות מהנה במיוחד לחגיגת ימי הולדת ומתאימה לכל המגזרים. הפעילות והאתגר המנטלי והקבוצתי מגבשים את קבצת החברים. במהלך פעילות ימי הולדת בחיפה בחדר הבריחה, המשימות השונות, מאופיינת בלחץ של זמן ומשימות. העבודה המשותפת והתרומה של כל אחד לקבוצה תחת לחץ הזמן, מהנה ומספקת עבור חתן היומולדת וכלל משתתפי ימי הולדת בצפון חוויה מרגשת של חברות וביחד.

גיבוש צוותי עבודה

חדרי הבריחה אומצו על ידי מנהלים עבור פעילות גיבוש צוותי של עובדי חברות ואירגוניים שונים. חדרי בריחה מתאימים במיוחד עבור ימי גיבוש. הפעילות הקבוצתית של המשחקים השונים מהנה עבור המשתתפים וניתן כך, לגבש את צוותי העבודה, בצורה מחויכת ולא מאולצת ומתאמצת מידי. אירוע גיבוש בחדר בריחה מעביר היטב את המסר לגבי האכפתיות של החברה כלפי עובדיה.

הפגנת יכולות ומיומנויות

מעבר להערכה בעצם קיום ערב חברה ולהנאה שהמשתפים חווים בתוך חדרי בריחה בצפון ובמשחקים, לחדרי הבריחה יש ערך מעשי לחברה מבחינת ההשפעה על גיבוש העובדים. המשימות בחדר הבריחה בנויות כך שניתן להתקדם בשלבי המשחק, רק באמצעות שיתוף פעולה ועבודה משותפת על המשימות. האינטראקציות בחדר הבריחה לא נשארות שם ,כמובן ומערכות היחסים בין המשתתפים מקרינות על אופן ההתנהלות המקצועיות שלהם גם בעתיד. המשחקים מאפשרים לכל שחקן או שחקנית לבטא את המיומנויות בהם הם מצטיינים וכך גם הם יכולים לחשוף בפני האחרים יכולות שיתכן ולא הכירו לגביהם קודם.

ימי הולדת בחיפה בחדר בריחה המפחיד בארץ

אם אתם מחפשים חדר בריחה אזור הצפון, כדאי לכם להכיר את חדרי הבריחה של LOST בקריות. חדרי הבריחה שלהם, הם מהגדולים ביותר בישראל ומציעים משחקים שונים במגוון רמות שונות, כך שניתן להתאים את המשחק לכל משפחה או קבוצה. חדרי הבריחה ב LOST בנויים בסגנון מבוך אימה ובתוכנית המשחק משולבים חידות, משימות ושחקנים תיאטרליים.

 

Categories: מאמרים

0 thoughts on “ימי הולדת בחיפה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

מאמרים

חדר בריחה אימה

מחפשים חדר בריחה בסגנון אימה ? רוצים לחוות אקשן ואדרנלין מטורף בחדר בריחה עם שחקנים תאטרליים אמיתיים ? רוצים שיפחידו ויבהילו אתכם ללא הפסקה ? אם עניתכם “כן” על לפחות אחת מהשאלות האלה, אז יש Read more...

מאמרים

אטרקציות בחיפה

מחפשים את האטרקציות הכי חמות בחיפה ?הגעתם למקום הנכון… אתם יכולים להתפשר על אטרקציות פורמליות כמו מסעדות מיוחדות, ברים למיניהם(בר משקאות),סרטים,בילוי בים בעונה, פיינטבול, קארטינג או באולינג… או שאתם יכולים לבחור את האטרקציה מספר אחת Read more...

מאמרים

פעילות חדר בריחה

מחפשים פעילות בחדר בריחה ?הגעתם למקום הנכון ! ב מתחם של LOST חדרי בריחה תמצאו את שתי חדרי הבריחה הכי גדולים בארץ !חדר בריחה ״יום שישי ה 13״ ו חדר בריחה ״הצעקה האחרונה״ שתי החדרים הם בין חדרי Read more...