Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

פעילויות גיבוש לעובדים

תוכן עניינים

כל בעל חברה או עסק שמנהל תחתיו עובדים יודע שההצלחה וההתקדמות של החברה או העסק תלווים בין היתר בעובדים. עובדים שמרגישים טוב במקום העבודה, שמרגישים מוערכים ומרגישים שבמקום העבודה יש אווירה טובה ונעימה בין העובדים ובכלל, יעבדו בצורה יעילה יותר, דבר שיהפוך את העסק למוצלח ורווחי יותר. בכדי לגרום לעובדים להרגיש הכי טוב שאפשר, להכיר אחד את השני מחוץ לשעות העבודה, להרגיש שהם חלק בלתי נפרד מהחברה או העסק וכי כל אחד מהם תורם להצלחה, חשוב מאוד לארגן להם מדי פעם ימי גיבוש חווייתיים ומרעננים.

פעילויות גיבוש לעובדים

המטרה של פעילויות גיבוש לעובדים היא לתת להם את ההרגשה שרואים אותם, שהם חשובים ובעיקר, לסייע להם להרגיש שכל אחד מהם הוא חלק בלתי נפרד מהחברה או העסק ושיתוף הפעולה ביניהם הוא חשוב. ישנן לא מעט פעילויות גיבוש לעובדים שניתן לבחור בהם במסגרת יום גיבוש עובדים, אך אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לעובדים שתעניק לעובדים שלכם את החוויה הטובה ביותר וגם תאפשר לכם להשיג את מטרות היום, לגבש את העובדים ולאפשר להם לעבוד בצוות, אין ספק כי חדר בריחה עבור פעילויות גיבוש לעובדים הוא הבחירה הטובה ביותר.

למה חדר בריחה הוא הפעילות הטובה ביותר כיום  עבור גיבוש עובדים?

פעילות גיבוש לעובדים שיכולה להיות מתאימה ביותר כמעט לכל צוות עובדים ולא משנה מהו גילם ובאיזה מקום עבודה הם עובדים. חדרי בריחה מספקים סביבה ייחודית ומרתקת לגיבוש הצוות. הם דורשים מהמשתתפים לעבוד יחד, לפתור חידות, לחשוב תחת לחץ של זמן. כל אלה מסייעים לחיזוק כישורי התקשורת ומטפחים תחושה של אחדות בקרב חברי הצוות.

בחדר בריחה, כל אחד תורם את חלקו. כל אחד מחברי הצוות מביא את החוזקות שלו ואת נקודת המבט שלו. רק עבודה קבוצתית תוביל את הקבוצה בסופו של דבר לצאת מהחדר כמנצחת תוך פרק הזמן אשר הוקצב להם בחדר. הדינמיקה בחדר הבריחה מעודדת הכלה ומבטיחה שכל הקולות יישמעו, תוך קידום של סביבת צוות מגובשת ושיתופית ולכן, כאשר מדובר על פעילויות גיבוש לעובדים, חדר בריחה הוא אופציה מצוינת.

כאשר קבוצת עובדים נכנסת לחדר בריחה, בין אם הם מכירים זה את זה בצורה שטחית, בין אם הם מכירים זה את זה בצורה מהותית יותר ובין אם הם לא מכירים זה את זה כלל, הם יידרשו לשתף פעולה, להכיר בכך שלכל אחד מחברי הקבוצה יש מה לתרום, להיות קשובים ומכילים, להיות פתוחים לרעיונות חדשים, לעבוד יחד ועוד.

מעבר לכך, חדר בריחה מספקת חוויה אטרקטיבית ביותר לכל גיל. חדרי הבריחה המוצעים כיום מותאמים לגילאים שונים ובהתאם לכך לרמות קושי משתנות. כלומר, כאשר בוחרים בחדר בריחה שתואם למבוגרים, כל עובד יכול להפיק ממנו את ההנאה המקסימלית. כניסה לחדר בריחה מושקע יכולה לנתק את צוות העובדים לחלוטין מהמציאות השגרתית והתובענית ולחבר אותם לעלילה סוחפת ומרתקת, לעולם אחר. כל מעסיק יודע שהפוגה משגרת העבודה התובענית היא קריטית מדי פעם לעובדים וזאת בכדי שתהיה להם אפשרות לשוב לאחר מכן לעבודה עם כוחות מחודשים.

עובדים אשר המעסיקים אינם דואגים להוציא אותם מדי פעם בפעם לימי גיבוש מהנים, ימצאו את עצמם מתוסכלים ולא פעם, הדבר יכול לפגוע גם בעבודה שלהם או ביחס שלהם למקום העבודה. פעילויות גיבוש לעובדים יאפשרו לצוות עובדים בכל מקום עבודה, להיות מרוצה, לעבוד בצורה יעילה יותר ולהרגיש חלק ממקום העבודה.

כיצד תבחרו חדר בריחה ליום גיבוש לעובדים?

אם החלטתם לקחת את העובדים שלכם לחדר בריחה וזאת בכדי ליצור גיבוש עובדים, חשוב שתדעו שבכדי שחדר הבריחה אכן יהווה פעילות גיבוש לעובדים שתעניק להם הנאה וערך מוסף, עליכם לבחור אותו בצורה הטובה ביותר. הנה כמה פרמטרים שכדאי לכם לשים דגש עליהם טרם אתם בוחרים את חדר הבריחה האידיאלי עבור גיבוש עובדים:

ראשית כל, עליכם לבדוק את חדרי הבריחה המתאימים לכמות העובדים שיש לכם. כלומר, עליכם לוודא שהחדר מותאם מבחינת כמות המשתתפים שיכולים להשתתף בו לכמות העובדים שאמורים להיכנס אליו במסגרת יום גיבוש.

שנית, עליכם לבדוק את הנושא של החדר. המטרה היא למצוא חדר שיספק לעובדים שלכם את מלוא העניין וההנאה ולכן, עליכם לבדוק איזו עלילה עומדת במרכז החדר, איזו תעלומה צריך לפתור, מהו הנושא של החדר, עם איזה חידות או משימות יידרשו להתמודד העובדים ועוד.

יש צורך לוודא שחדר הבריחה יתאים מבחינת דרגת הקושי לעובדים שלכם. כלומר, בהחלט לא כדאי לבחור חדר קל מדי שלא יאתגר אותם או יגרום להם לצאת ממנו מהר מדי. המטרה היא להעניק להם חווית הצלחה, אך בד בבד, להעניק להם אתגר אינטלקטואלי, חוויה סוחפת ומעניינת, אשר תאפשר להם להרגיש שהם באמת פועלים וחושבים בכדי לצאת מהחדר.

גם ההשקעה בתפאורה של החדר ובכל מה שיש בו היא דבר חשוב. חדר בריחה מושקע מבחינת התפאורה שבו ומבחינת כל מה שהוא מציע בכדי להכניס את המשתתפים בו לאווירה הרצויה, הוא חדר בריחה שכדאי לבחור בו. מדובר על חדר שיאפשר למי שנכנס אליו להתנתק מהמציאות ולהרגיש שהוא ממש בעולם אחר.

חדרי הבריחה של לוסט- הבחירה הטובה ביותר כפעילות גיבוש לעובדים שלכם

אם אתם מחפשים פעילויות גיבוש לעובדים והחלטתם ללכת על חדר בריחה, חשוב מאוד שתדעו שחדרי הבריחה של לוסט הם הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

חדרי הבריחה של לוסט מציעים חדרי בריחה לחובבי אימה. חדר אחד מבוסס על יום שישי ה- 13 והוא עשיר באפקטים חדשניים שיובאו מחו”ל והותאמו במיוחד עבור המקום. החדר השני הוא הצעקה האחרונה והוא כולל בתוך חדר משחק אחד חמישה מתחמים שונים כאשר כולם בהשראת הסרטים הכי מפחידים- אנבל, הצעקה, פרד קוגר, דרקולה ונייט מר. כל אחד מהחללים תוכנן ומעוצב בהשראת הסרט עם קונספט שונה, חידות שונות ואפקטים שונים, כאשר בכל פעם מרגישים כאילו נכנסים לסרט חדר, כך שאפשר לומר שמקבלים חמישה חדרים במשחק אחד.

בשני החדרים הללו תהיה לכם אפשרות לשחק בשלוש רמות משחק שונות, כך שהם מתאימים לקבוצות מגוונות אשר מכילות גילאים שונים. אם העובדים שלכם ייהנו מחדר בריחה המבוסס על אימה, מדובר על הבחירה הטובה ביותר.

חדרי הבריחה של לוסט מאוד מושקעים. מי שפתח את חדרי הבריחה הללו הביא את הטרנדים המיוחדים ביותר בתחום חדרי בריחה ממוסקבה ויפן שבהם אפשר למצוא את חדרי הבריחה המתקדמים ביותר. מחדרי הבריחה הללו הם הביאו את הלהיטים הכי גדולים, התאימו את הגימיקים והפעלולים לקונספט של חדרי הבריחה ועוד. בחדרי הבריחה של לוסט ניתן למצוא שחקנים אמיתיים אשר מתחבאים ומשתלבים במשחק, במקומות מפתיעים ומצמררים. זו חוויה של ממש שבה כל המשתתפים חשים במשך 70 דקות שהמשחק הוא המציאות. שני החדרים והמתחם כולו נבנו בשנת 2020, כך שהם מאוד חדישים.

אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לעובדים שלכם שתהיה מרתקת, מעניינת וחווייתית, כדאי שתתרשמו מחדרי הבריחה של לוסט.

אהבתם? שתפו מאמר זה!