Chat with us on WhatsApp!

חדרי בריחה בחיפה והצפון Lost

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

תוכן עניינים

אם חשוב לכם שהעובדים שלכם יהיו מרוצים במקום העבודה שלכם, אין ספק שיום גיבוש לעובדים בצפון הם חלק משמעותי בעניין. כשיוצאים ליום גיבוש זו הזדמנות לעובדים שלכם לבלות יחד באופן לא פורמלי, להכיר צדדים חדשים באישיות אחד של השני, למצוא נושאים משותפים חדשים ולחוות יחד חוויות שאפשר יהיה לדבר עליהן גם כשתחזרו למשרד.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

חיפשתם רעיונות ליום גיבוש לעובדים? יש כל מיני אפשרויות לגיבוש אותן נציע לכם פה, כשאתם צריכים לקחת בחשבון שכל מקום עבודה וכל קבוצת אנשים היא שונה, וכדאי למצוא רעיון ליום גיבוש לעובדים שלכם שיהיה הכי מתאים לקבוצה המיוחדת שלכם, גם מבחינת הסגנון של הפעילות, גם מבחינת ההתאמה לכמות האנשים וגם כמובן התאמה לתקציב. אז הנה מתחילים.

איך מתכננים יום גיבוש מוצלח?

יש מספר שלבים שמבטיחים את הצלחתו של יום הגיבוש שלכם:

 1. הגדרת תקציב – זו אולי המגבלה הכי קשיחה בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, אתם צריכים לדעת מה התקציב שלכם ליום הזה כדי שתוכלו לדעת איזה אפשרויות רלוונטיות לכם.
 2. מיקום – יש הבדל אם אתם מחפשי רעיון ליום גיבוש לעובדים בצפון, יום גיבוש לעובדים בחיפה או בדרום הארץ. אתם צריכים להחליט אם חשוב לכם שיום הגיבוש יהיה קרוב למקום העבודה או דווקא במרחק נסיעה כדי לאפשר את הניתוק. יכול להיות גם שלעובדים שלכם לא נוח להגיע למקומות מרוחקים ובכל זאת היום הזה בשבילם.
 3. תכנון – יום גיבוש טוב הוא יום שבו כל חלק מתוכנן היטב. צריך להגיד מראש את זמן ההגעה לנקודת המפגש, איך מגיעים ממקום למקום אם אתם מתכננים יותר מתחנה אחת, חשוב להשאיר זמן לארוחה ולמנוחה כדי שהעובדים שלכם גם יוכלו ליהנות ולנוח.
 4. בחירת הרעיון – כדי שהעובדים שלכם ייהנו אתם צריכים למצוא פעילות שתתאים לכמה שיותר אנשים בצוות. אם אתם מכירים היטב את חברי הקבוצה אולי אתם כבר יודעים לבד מה יכול להתאים להם, אבל אם לא זו לא בושה לשאול, תמיד אפשר לשלוח סקר עם כמה אפשרויות ולראות מה הרוב מעדיפים.

למה כדאי לארגן יום גיבוש לעובדים שלכם?

ימי גיבוש לעובדים הם הזדמנות לחזק את הקשרים, להעצים את היחסים בין העובדים ולשפר את האווירה והמורל. כשמתאמצים ומשקיעים בעובדים הם יותר מרוצים ממקום העבודה, וכשהם מרוצים ממקום העבודה הם יותר נאמנים, פרודוקטיביים וחיוביים באופן כללי. ימי גיבוש הם לא הכלי היחידי שלכם לשימור עובדים ושמירה על הרווחה שלכם, אבל הם כלי יחסית פשוט ושימושי שכולם אוהבים.

מגוון רעיונות ליום גיבוש לעובדים

אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים אתם לגמרי במקום הנכון נציג לכם עכשיו מספר אפשרויות שיעזרו לכם לקבל החלטה על יום גיבוש שמתאים לכם:

 1. פעילויות ספורטיביות – אם אצלכם בעבודה יש הרבה חובבי ספורט תוכלו לארגן שלל פעילויות ספורטיביות כמו רכיבה על סוסים, משחק כדורעף חופים, טורניר טניס שולחן. אולי יכולות להיות גם פעילויות מעט יותר אתגריות כמו קיר טיפוס, רפטינג או טיול ג’יפים.
 2. פעילויות קולינריות – אם העובדים שלכם חובבי קולינריה תוכלו לקחת אותם לסדנאות בישול, ביקור ביקב, סדנאות שוקולד, סיור טעימות בשוק ועוד.
 3. פעילויות בטבע –  בטבע תוכלו למצוא מגוון גדול של טיולים רגליים בטבע, בהרים או בנחלים, בילויים בחוף הים או בפארקים מסודרים בשילוב כמובן של תוכן נוסף.
 4. פעילויות חברתיות – פעילויות חברתיות עוזרות לצוות שלכם להכיר ולהתגבש, זה יכול להיות ערב של משחקי חברה, ערב של קריוקי או השתתפות בחדר בריחה.רעיונות ליום גיבוש לעובדים

רעיון ליום גיבוש בצפון – חדר בריחה מפחיד!

אחת ההצעות המובילות שלנו לימי גיבוש לקבוצות היא האפשרות הייחודית של פעילות בחדרי בריחה. מדובר בפעילות מרתקת, מהנה ומאתגרת שיכולה להתאים למגוון גדול של אנשים עם יכולות שונות. הפעילות בחדר בריחה כוללת משימה קבוצתית שיש לפתור מרגע הכניסה לחדר ועד שמצליחים לצאת במגבלת זמן נתונה מראש. כדי להצליח במשימה צריך לפתור לאורך הדרך חידות, משימות ואתגרים שונים ומהנים ברמות קושי שונות ובתחומים שונים. אם אתם חושבים שפעילות בחדר בריחה תוכל להתאים לקבוצת העובדים שלכם יש לנו המלצה לחדר בריחה מגניב במיוחד. חדרי הבריחה במתחם LOST מציעים מגוון של חדרי בריחה ברמות קושי שונות ובסגנונות שונים. החדרים הכי מומלצים הם חדרי הבריחה המפחידים של LOST, שמתבססים על סרטי אימה מוכרים. בכל חדר משימה המבוסס על נושא בהשראת סרט כמו הצעקה האחרונה או יום שישי ה-13. הפעילות פה יכולה להתאים לקבוצות בגדלים שונים וברמות קושי שונות ולכן כמעט כל אחד יכול למצוא חדר בריחה שיתאים לו.

מה היתרונות של חדרי בריחה ליום גיבוש?

חדרי בריחה הם מעולים בדיוק לצורך הזה של ימי גיבוש ונסביר לכם עכשיו למה:

 1. בחדר בריחה עובדים בעבודת צוות – חדר בריחה בנוי ממשימות שונות ומגוונות וכאשר קבוצה מגיעה צריך לחלק את המשימות בין חברי הצוות השונים, כל אחד יכול לתרום משהו אחר להצלחת הקבוצה וזה מאפשר לעבוד ביחד.
 2. שינוי אווירה – חדרי בריחה הם פעילות מאד שוברת שגרה, כשאתם נכנסים לחדר בריחה אתם נכנסים לאווירה אחרת לגמרי, בדרך כלל סביב נושא מסוים, מנותקים מבחוץ, מה שעוד יותר מאפשר לקבוצה להתרכז במשימה שלה, בכאן ועכשיו ולהתגבש יחד.
 3. חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא – כמעט כל ארגון היה שמח לאפשר לעובדים שלו הזדמנות ייחודית להתנסות בחשיבה יצירתית ובאסטרטגיות לפתרון בעיות, חדרי בריחה מאפשרים בדיוק את התרגול של התכונות האלו, כך שגם העובדים נהנים גם מקום העבודה מרוויח.
 4. חגיגת הצלחות – מכיוון שחדרי בריחה בנויים ממשימות שיש לפתור תחת לחץ, ישנו סיפוק אדיר בכל משימה שמצליחים לבצע ובמיוחד כשמגיעים לסיום ומצליחים לצאת מהחדר כקבוצה אחת מגובשת ומרוצה.
אהבתם? שתפו מאמר זה!